OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Mianowanie na Bursanta :)

Mianowanie na Bursanta :)

Nowi wychowankowie Bursy Szkolnej im. Stefana Rowińskiego oficjalnie przyjęci zostali do grona lokatorów.  Uroczyste ślubowanie odbyło się 18 października 2016 r.

+

zdjecie

Spotkanie przygotowała młodzież z IV i I grupy pod opieką Grzymisławy Dobrek i Marty Łuczak – Wasielak. Nowych wychowanków przywitała Wicedyrektor Katarzyna Rybicka oraz przedstawiciel Młodzieżowej Rady Bursy Jakub Jasiński. W tym uroczystym dniu, najmłodsi przedstawiciele braci bursowej, zostali w sposób symboliczny włączeni do grona wychowanków. Ślubowanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Tematem przewodnim była przyjaźń, której poświęcony był program artystyczny.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×