OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Napad na stację paliw

Napad na stację paliw

Nieznany sprawca wszedł około godziny 5 nad ranem na stację paliw w Odolanowie. Przedmiotem przypominającym broń zastraszył pracownika i zażądał od niego wydania pieniędzy z kasy. Rabusiowi udało się w ten sposób ukraść tysiąc złotych.  Mężczyzna był zamaskowany. Policja ustala sprawcę napadu.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
10 komentarzy
Chyfkieły
12 lat temu

Kozoki słuchajcie wy nie wiecie o co się rozchodzi… ja kozok z górki więc wiem o czym mam gadane. Ino 5:00 zawsze na kibelek usiąść idę w celach prywatnych, no i se tak siedzie i se zasnołżem no i co? jajco

ja
12 lat temu

Chyba deftran. Tam jest jeden taki ubek:-)

ciahera
12 lat temu

chyba spike wrocil hehe 😀

natala
odpowiada  ciahera
12 lat temu

Do paki z nim!
Tam do dziewczyny!:-)

tomasz
12 lat temu

hmm ciekawe ja konczyłem prace wlasnie o 5 …i mialem skecic na orlena ale stwierdzilem sen wazniejszy….chociaz chyba ten chłopczyk nie ma rozumu,bo o 5 rano zaczyna pewna firma i nikt tego nie widział..dziwne

pola
12 lat temu

na która stacje paliw bo jest ich kilka:)

Marek Radziszewski
odpowiada  pola
12 lat temu

Podobno na Orlen, na której pracują młode dziewczyny.

kszychu
odpowiada  Marek Radziszewski
12 lat temu

Czym jechoł?

kotek
odpowiada  kszychu
12 lat temu

Z kuniem w wozie drabiniastym 😉

mgr
12 lat temu

O to zarobił!:-D
Powinni złapać tego cymbała:-)

10
0
Napisz co o tym sądziszx
×