OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Potrącenie na rondzie bankowym

Potrącenie na rondzie bankowym

60-letni mężczyzna kierował w czwartek Audi A4. Gdy o 6:40 zjeżdżał z ronda przy Placu Bankowym w ulicę Wrocławską, potrącił 56-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Pogotowie zabrało poszkodowaną do szpitala gdzie stwierdzono złamania – poinformował Artur Kurczaba z ostrowskiej policji.

Kierowca Audi był trzeźwy. Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×