OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Tragedia na pleszewskiej porodówce

Tragedia na pleszewskiej porodówce

Do dramatycznego zdarzenia doszło na pleszewskiej porodówce w minionym tygodniu.

Słynący do tej pory z dobrej opinii oddział położniczy w Pleszewie, jest na językach ogólnopolskich mediów. Wszystko za sprawą – jak twierdzi pokrzywdzona rodzina – opieszałości lekarskiej. Podobnie jak we Włocławku prawdopodobnie nie wykonano na czas cięcia cesarskiego. Noworodek w stanie krytycznym został odwieziony po długotrwałej reanimacji do specjalistycznej kliniki w Poznaniu. Sprawę bada prokuratura.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  STAL S.A. alarmuje o przyszłość klubu. Czy zarząd zbyt wcześnie wydał pieniądze, których jeszcze nie miał?
2 komentarzy
Milena
11 lat temu

co za bzdura, leżałam i opieka jest na wysokim poziomie!

anonim
12 lat temu

Nie idź do pleszewskiego szpitala bo już nie wrócisz. lekarza zobaczysz raz w tygodniu ponieważ nie interesuj się pacjentem.wszyscy liczą na koperty i powinni wszyscy stanąć przed sądem za każda pomyłkę.

2
0
Napisz co o tym sądziszx
×