OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie trzech aut na Kordeckiego-Traugutta

Zderzenie trzech aut na Kordeckiego-Traugutta

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Traugutta Kordeckiego. O godzinie 18-tej zderzyły się trzy auta osobowe. Kierowcy z osobówek trafili do szpitala.

Kierowca czerwonego Volkswagena passata jadąc Kordeckiego w kierunku Urzędu Skarbowego nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w czerwonego Forda escorta kombi. Ten ostatni uderzył w czarnego Volkswagena passata. Dodajmy, że był to model tegoroczny.

– Mariusz Biel
Państwowa Straż Pożarna w Ostrowie Wlkp.

Nie wiadomo dlaczego kierowca nie zauważył znaku STOP oraz migającego światła ostrzegawczego. Może należałoby rozważyć postawienie progu zwalniającego w odpowiedniej odległości od tego skrzyżowania? Pozostawiamy tą kwestię Miejskiemu Zarządowi Dróg do rozważenia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×