OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Rozpoczęcie roku na Uniwersytecie III wieku

Rozpoczęcie roku na Uniwersytecie III wieku

Kilkuset seniorów zainaugurowało rok akademicki 2010/2011 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
Rozpoczęcie odbyło się w auli szkoły muzycznej, która była wypełniona po brzegi.
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku muszą mieć skończone 50 lat oraz mieć emeryturę lub rentę.

– Józef Kozan

Dla tych, którzy wcześniej nie znali założeń uniwersytetu i chcieliby się zapisać jest teraz ostatnia szansa.

– Józef Kozan

Grupa słuchaczy rośnie w siłę. Świadczyć to może o pozytywnej atmosferze, a także chęci aktywizowania się przez tę grupę ludzi.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×