OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ostrowianie wyjdą na ulicę!

Ostrowianie wyjdą na ulicę!

Obwodnicy Ostrowa nie będzie. Taki komunikat popłynął z ministerstwa transportu. Ostrowianie pomimo dalekozaawansowanych prac przygotowawczych pod tę inwestycję zostali zignorowani przez obecną władzę.

– Jarosław Urbaniak

Suchej nitki na obecnym stanie rzeczy nie zostawia Andrzej Dera, poseł Solidarnej Polski.

– Andrzej Dera

Prezydent twierdzi jednak, że ministerstwo ma wydać jeszcze jeden załącznik, który ma dotyczyć stricte obwodnic Ostrowa czy Jarocina.

– Jarosław Urbaniak

Andrzej Dera uważa wyjasnienia prezydenta za ściemę.

– Andrzej Dera

Na facebooku jeden z lokalnych pasjonatów transportu założył wydarzenie pn. Akcja protestacyjna „Obwodnica dla Ostrowa”. Symboliczny kondukt żałony wyruszy w najbliższy poniedziałek o godzinie 16:00 sprzed Ratusza. Przyjdź na Rynek, nikt inny za Ciebie tego nie zrobi!

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×