OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Nagrywali teledysk na Piaskach. Kulisy tylko u nas!

Nagrywali teledysk na Piaskach. Kulisy tylko u nas!

Piaski-Szczygliczka to miejsce, na które pod koniec lat 70-ch ubiegłego wieku przywieziono piasek z Kołobrzegu. To nie żart. Tak samo jak żartem nie jest taka sytuacja, w której proszę sobie wyobrazić – zespół disco-polo nagrywał tu teledysk do najnowszej piosenki. W czerwcu zespół Soleo wykorzystał potencjał tego miejsca. Scenergia piasków znalazła się w utworze Słoneczny patrol. Nasza kamera w czasie produkcji towarzyszyła zespołowi oraz ekipie realizacyjnej. Jedną z ról zagrała ostrowianka Martyna Sikora.

Oficjalny teledysk

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×