OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Dyskusja nt. fermy norek

Dyskusja nt. fermy norek

Mieszkańcy wsi Cieszyn w gminie Sośnie udali się do wicestarosty Tomasza Ławniczaka z prośbą o interwencję w sprawie fermy norek. Inwestycja ta, choć prywatna, wzbudza wiele kontrowersji. Mieszkańcy wskazują na fetor, ryzyko roznoszenia chorób i zablokowanie inwestycji o charakterze turystycznym na tym terenie. Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji ze spotkania.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Bateria z auta elektrycznego wywołała pożar. Jest nagranie!
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×