OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie dwóch motocykli

Zderzenie dwóch motocykli

Ulica księdza Majorka. Długi odcinek zmieniający się w ulicę Wylotową to pokusa dla motocyklistów. Bezkolizyjny pas drogi może usypiać czujność kierowców.

W czwartek przed godziną 18:00 zderzyły się tu dwa motocykle. Miejsce zdarzenia było przy przejściu dla pieszych nieopodal ulicy Jasnej. Jak wstępnie ustalili policjanci 17-latek kierujący motocyklem marki Yamaha najechał na tył motocykla marki Honda, którą podróżowała 22-letnia kobieta.  pasażerka z motocykla sprawcy jak i kierująca drugim motocyklem. Karetki zabrały je do szpitala. W uniknięciu poważniejszych obrażeń pomogły kaski, które wszyscy uczestnicy zdarzenia posiadali.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×