OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie busa i osobówki o świcie

Zderzenie busa i osobówki o świcie

O świcie doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz auta dostawczego typu bus. Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Traugutta oraz Kordeckiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Kierowca auta dostawczego wymusił pierwszeństwo i zderzył się z volkswagenem golfem. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu interweniowali po czasie też strażacy, którzy uprzątnęli pozostałości po uszkodzonych autach.

 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
20 komentarzy
szybki bil
1 rok temu

Pięknie zasadził. Golf do kasacji.

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×