OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Tajemnicza śmierć 37-latki

Tajemnicza śmierć 37-latki

W piątek po południu na terenie gminy Raszków znaleziono 37-letnią kobietę z poważnymi obrażeniami ciała. Poszkodowaną natychmiast zabrano do szpitala, gdzie ostatecznie zmarła.

Policja prowadzi czynności zmierzające do odtworzenia ostatnich chwil życia kobiety. Czy doszło do potrącenia czy innego zdarzenia to się wkrótce okaże.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła nagle na targowisku
23 komentarzy
Mm
2 lat temu

Radlowmos robotnicze ,kolo szrotu.

Chorzy doktorzy
2 lat temu

Ale wysyp głupich i niczego nie wnoszących do sprawy komentarzy…

Do kozy
2 lat temu

To ten sam Radłów.

mieszkaniec obserwator
2 lat temu

Niech więcej leżą na komisariacie. Co zajdę to kawuchę spijają.

Krisssssss
odpowiada  mieszkaniec obserwator
2 lat temu

Bywalec?

taka prawda
odpowiada  Krisssssss
2 lat temu

sześćdziesiona to tam siedzi non stop

Robert Bąkiewicz
2 lat temu

Foliarze z teorią o szczypawce za 3..2..1..

Pogot
odpowiada  Robert Bąkiewicz
2 lat temu

Nie pozdrawiam cię wojtek bez portek

Koza
2 lat temu

W którym Radłowie na Raszkow czy Krotoszyn ? Ale tragedia …

opo
odpowiada  Koza
2 lat temu

na Łapsze Niżne

Majka
2 lat temu

Wyrazy współczucia dla mamy i rodziny🖤

Pawolek
2 lat temu

Albo nie ma dzielnicowego w ogólele

Lolek
2 lat temu

Ta jasne ten Radłów często się słyszy
A to wupad k a to zbuje napadły kogoś z radlowa
Brak tam odpowiedniego koordynatora
Brak tam odpowiedzialnego dzielnicowego

Śmieszne
odpowiada  Lolek
2 lat temu

Tam jest chyba ten co ma jedno oko na Maroko.?

Cukier
2 lat temu

Gdzie to było dokładnie?

Jugu
odpowiada  Cukier
2 lat temu

Po grzybów

DRON
odpowiada  Jugu
2 lat temu

Made in Poland

Lucek
odpowiada  Cukier
2 lat temu

Nie pamiętasz?

...
odpowiada  Cukier
2 lat temu

a co cię to ?

Sól
odpowiada  Cukier
2 lat temu

Dokładnie w Radłowie !

Hirek
odpowiada  Cukier
2 lat temu

Osowo ,aszaska, co kiedyś polyło się pudzielni tero się poli linczoka

Gwidon
odpowiada  Hirek
2 lat temu

Linczoko już się spolyło . Tam koło pudzielni suma się Poli .

Sól
odpowiada  Cukier
2 lat temu

W Polsce

23
0
Napisz co o tym sądziszx
×