OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Po zderzeniu z pociągiem zmarł na miejscu (ZDJĘCIA)

Po zderzeniu z pociągiem zmarł na miejscu (ZDJĘCIA)

Po godzinie 6 rano doszło do strasznie wyglądającego wypadku na przejeździe kolejowym. Peugeot 206 został zmiażdżony, a kierowca nie miał szans na przeżycie. Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce, nie były w stanie określić ile osób podróżowało autem.

Wypadek miał miejsce na trasie kolejowej Pleszew – Jarocin na wysokości miejscowości Wyszki. Okazało się, że pociąg osobowy relacji Kluczbork-Poznań uderzył na niestrzeżonym przejeździe kolejowym Peugeota 206.

Później okazało się, że podróżował nim 25-letni mieszkaniec gminy Kotlin.

Więcej zdjęć pod adresem pleszew24.info

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
23 komentarzy
Gimbo
2 lat temu

Wszystkie Pociągi na linii Ostrów Wlkp- Jarocin przez Debila mieli 300 minut opóźnienia i Wam to pasuje

Gwidon
2 lat temu

Nie tylko młodzi . Widziałem też starych tetryków jak świstali 80 km/h przez przejazd niestrzeżony .

Ksiądz Franciszek Pieczka z Lipiec Reymontowskich
2 lat temu

O Borynia . Ładna pogoda Co . I co jo mum ci radzić . Za borowego dałbym ci pokutę ale sądy ci nie wybaczą.

23
0
Napisz co o tym sądziszx
×