OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ściął na łuku. Drugie auto na boku

Ściął na łuku. Drugie auto na boku

W sobotę około godziny 17.00 doszło do wypadku w Mikstacie Pustkowiu (droga Antonin-Mikstat). Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawinił najprawdopodobniej kierowca Volkswagena Sharana na ostrzeszowskich numerach. To on po wyjściu z łuku miał zjechać na przeciwległy pas ruchu i doprowadzić do bocznego zderzenia z samochodem marki Kia Stonic na ostrowskich tablicach rejestracyjnych.

Kierowca bordowej Kii chcąc uniknąć poważniejszego zderzenia odbił na lewo i tam auto się przewróciło i zatrzymało na drzewie. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia ustala drogówka z Ostrzeszowa. Nikomu nic poważnego się nie stało. Strażacy wprowadzili ruch wahadłowy.

Źródło Czas Ostrzeszowski

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Narkotyki latały... wiatrakowcem! Szokujące kulisy gigantycznego śledztwa
5 komentarzy
USB
3 lat temu

ta Kia to elektryczna?

Gjyra
odpowiada  USB
3 lat temu

Tak, ładowana przez USB

przedstaw się*
3 lat temu

POT i wszystko jasne !!! Patrz Ostrożnie Teraz – najlepiej trzymać się tej zasady widząc POTa na drodze

bc
3 lat temu

Uwielbiam kierowców ścinających zakręty – za każdym razem są zdziwieni, że na przeciwnym pasie ktoś jedzie.

KupInneAuto
3 lat temu

a tak się śmiali z BMW

5
0
Napisz co o tym sądziszx
×