OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Aleksander urodził się w karetce

Aleksander urodził się w karetce

Aleksander cały i zdrowy urodził się w karetce. Do kobiety z objawami porodu został zadysponowany zespół ratownictwa medycznego stacjonujący w Stawiszynie.

Wczoraj przed godziną 13 wysłano ratowników do ciężarnej. Szybko okazało się, że nie zdążą dojechać do szpitala, dlatego będzie trzeba przyjąć poród na pokładzie karetki. Szczęśliwa mama i bezpieczny już Aleksander zostali przekazani do kaliskiego szpitala. Oboje czują się dobrze.

– W tym miejscu życzymy samych pomyślności naszemu małemu pacjentowi i jego rodzicom! – piszą w mediach społecznościowych medycy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
3 komentarzy
Jola.
4 lat temu

Dla Olusia dużo zdrówka, a dla rodziców samych radości z pociechy.

tobiasz
4 lat temu

gratki

xyz
4 lat temu

Gratulacje:)

3
0
Napisz co o tym sądziszx
×