OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Peugeot wjechał w tył dostawczego

Peugeot wjechał w tył dostawczego

Peugeot wjechał w tył samochodu dostawczego w rejonie skrzyżowania Strzelecka i Klasztorna w Ostrowie Wlkp. Jedna osoba doznała obrażeń ciała. Na miejsce wysłano strażaków oraz policję.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
4 komentarzy
Ostrów
4 lat temu

Pomóc medyczna jest na proteście. Dostali covidowe, na wczasy jeździli i ciągle mało i mało.

Sąsiadka
4 lat temu

No widzisz, a powinna być na miejscu zdarzenia, bo można zrozumieć dojazd w ciągu 15-20 minut, ale nie, że poszkodowani oczekują 55 minut! Nieraz warto chwilkę pomyśleć zanim odpisze się na coś, żeby tylko napisać.

do Sąsiadki
4 lat temu

Pomoc medyczna jest w szpitalu. Czynne całą dobę.

Sąsiadka
4 lat temu

Gdzie jest pomoc medyczna?

4
0
Napisz co o tym sądziszx
×