OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Żeglowali na Piaskach (zdjęcia}

Żeglowali na Piaskach (zdjęcia}

XIV Regaty Jabłkowe za nami. W sobotę na ostrowskich Piaskach zmierzyło się 34 zawodników z 4 klubów. Rywalizowali w klasach – Optymist UKS, czyli najmłodsi zawodnicy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki żeglarskie, Optymist, Laser 4,7 oraz Radial, 420, Omega.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a w szczególności zdobywcy Pucharu Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego – ostrowianinowi, Mikołajowi Gościniakowi. Szczegółowe wyniki Regat są dostępne na fanpage’u Uczniowski Klub Żeglarski „Trawers” w Ostrowie Wielkopolskim.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Co robić w weekend? W Ostrowie Wielkopolskim nie będzie czasu na nudę! (26-27-28 czerwca)
3 komentarzy
regat
5 lat temu

świetna impreza

Baba
5 lat temu

Pięknie z lądu wyglądały żagle. Super.

Ogurek
5 lat temu

Super

3
0
Napisz co o tym sądziszx
×