OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Młody mężczyzna zmarł w szpitalu po wypadku

Młody mężczyzna zmarł w szpitalu po wypadku

Złe wiadomości dotarły w środowy poranek. W szpitalu w Poznaniu zmarł 30-letni mieszkaniec gminy Mikstat, który doznał ciężkich obrażeń w wypadku na trasie Komorów – Mikstat. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 10 sierpnia – kierowana przez mężczyznę toyota yaris uderzyła w przydrożne drzewo.

+

Wypadek opisywaliśmy tutaj:

Toyotą uderzył w drzewo

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zbadaj dolny odcinek jelita grubego (za darmo)
18 komentarzy
18
0
Napisz co o tym sądziszx
×