OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Przejechała STOP. Jedna osoba poleciała śmigłowcem do szpitala

Przejechała STOP. Jedna osoba poleciała śmigłowcem do szpitala

Kobieta kierująca Volkswagenem Polo przejechała znak STOP bez zatrzymywania i doprowadziła do zderzenia z Citroenem C3. Pasażerkę jednego z aut zabrano śmigłowcalem LPR do ostrowskiego szpitala. Do wypadku doszło w Moszczance w gm. Raszków.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
20 komentarzy
20
0
Napisz co o tym sądziszx
×