OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Otwarto do ruchu dwa nowe ronda

Otwarto do ruchu dwa nowe ronda

Zakończyła się budowa dwóch rond w centrum Ostrowa Wlkp. Mowa o skrzyżowaniach ulic Ledóchowskiego-Powst. Wielkopolskich oraz Wysocka-Paderewskiego.

+

Oddanie do użytku tych dwóch inwestycji ucieszy najbardziej zmotoryzowanych mieszkańców. Często w obu miejscach dochodziło do kolizji.

Ponadto włączono światła sygnalizacyjne na skrzyżowaniu Limanowskiego-Kaliska.

Jak powinny się nazywać oba ronda? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Nadciąga fala upałów. Afrykańskie temperatury! Będzie rekord?
53 komentarzy
Kiszka
7 lat temu

Przystanek na wylocie z ronda… takie cyrki to tylko w Ostrowie brawo tak trzymać

53
0
Napisz co o tym sądziszx
×