OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Fordem skosił barierki

Fordem skosił barierki

Tuż po rozpoczęciu opadów deszczu, młody mężczyzna wpadł w poślizg Fordem Fiestą. Do zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na lekkim łuku jego samochód zjechał na lewy wjazd do pobliskiego marketu i uderzył w barierki. Auto zawiesiło się na nich. Bezpośrednio po kolizji, mężczyzna próbował – według jego relacji – przejechać na pobliski parking, co z boku wyglądało jakby próbował zbiec.

+

Na miejsce została wezwana policja, która rozliczyła młodego ostrowianina.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
18 komentarzy
Iskra
7 lat temu

Pewno ukrainiec

...
7 lat temu

Stoi ta fiesta obok cienkecento_reklamy nieopodal kauflandu. Jeszcze niesprzątnięta chyba nieopłacalne:D

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  ...
7 lat temu

Może nieopłacalne, a może być tez co innego… podają, że policja rozliczyła sprawcę, ale nie podano szczegółów rozliczenia, kumaci swoje mogą wywnioskować…

driver - ten prawdziwy driver
7 lat temu

Co z trzeźwością sprawcy? Wiadomo coś?

Kamil
7 lat temu

Ale żeby Fiesty nie opanować… Proponuję zacząć od taczki ?

limak
odpowiada  Kamil
7 lat temu

to była GTI……..

alf
odpowiada  Kamil
7 lat temu

Stary! Wiesz jaki to power? moc? 1.1 litra …………Masakra rwie asfalt jak reksio boczek!!!

Xxx
7 lat temu

Napewno Gówniarz ma zero doświadczenia za kierownicą prawko od niedawna trochę deszczu i wpadł w poślizg sierota.
Na 100 procent nie dostosował prędkości do warunków na drodze.
Zapieprzał no i wpadł fieściną za700 zł na barierki no i auto do kasacji?

Klari
odpowiada  Xxx
7 lat temu

Cwaniak w necie pizda w świecie. Anomimowy hejt mimo ze gówno wie i widział. Żałosne ciamajdy hejtujace a nic nie umiejace. Żenujące cieniasy ??

En
7 lat temu

A czy samochód w ogóle powinien być dopuszczony do ruchu? Nie wygląda na auto w dobrym stanie, nie mówiąc o nierozważnej jeździe młodych kierowców zwlaszcza nieustraszonych chłopaków.

jajo
7 lat temu

A gdzie się podział,ten ,,pojebus,, DRIVER – TEN PRAWDZIWY DRIVER,, – jeszcze nie pisze czy kierowca był trzeźwy,czy wydmuchał, – skręciło oszołoma !

driwer ten niedzielny driwer
7 lat temu

dopiero co tam 50metrow od.tego zginela kobieta na przejsciu. trzeba bedzie na Wojska progi pozakladac

mieszkaniec
odpowiada  driwer ten niedzielny driwer
7 lat temu

Tak,zgoda ! Trzeba pomyśleć o zapobiegnięciu nadmiernej szybkości i brawury !

loksa
7 lat temu

A gdzie to było ?

Alicja
odpowiada  loksa
7 lat temu

W Pizdziejewie Zagórnym

alf
odpowiada  loksa
7 lat temu

Umiesz czytać?

zjazd
odpowiada  loksa
7 lat temu

zjazd do marketu K……. z Wojska Polskiego 🙂

dupade
7 lat temu

PK…………….

18
0
Napisz co o tym sądziszx
×