OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek Kordeckiego/Chłopickiego

W czwartek po godzinie 15:00 doszło do wypadku dwóch samochodów. Ulicą Chłopickiego jechał VW Multivan, którego kierowca nie zatrzymał się na STOP-ie. W wyniku swojego rozkojarzenia uderzył w VW Passata, którym podróżowała kobieta. W wypadku ucierpiały trzy osoby.

+

Największe obrażenia doznał sprawca wypadku, który swoją głową zrobił dziurę w przedniej szybie na wysokości siedzenia pasażera. Poskutkowało to podejrzeniem wstrząsu mózgu. Ponadto doznał dość poważnego urazu prawego nadgarstka. Jadący z nim mężczyzna doznał tylko zdarcia łokcia. Kobieta z VW Passata uskarżała się na ból jednej z nóg.

Na pochwałę zasługuje postawa funkcjonariuszy z patrolu prewencji przybyłych jako pierwszych do zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Policjanci wykazywali inicjatywę w udzielaniu pierwszej pomocy przed przybyciem karetki, jadącej do tego zdarzenia aż z Przygodzic.

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
odpowiada  olaf
4 lat temu

Olaf może sam jesteś idiotą? “normalni” ludzie czasami pracują na zmiany,pomyślałeś o tym? A nie to dla ciebie za trudne (myślenie ) lepiej innych nazwać idiotą. …

dz
4 lat temu

Co do policji to informacje są fałszywe przyjechali na miejsce i zastanawiali sie co dalej zrobić i przez pierwszą godzinę zastanawiali sie kto był pasażerem t5 tak brawo policja. Dla Pana redakrora również brawo za wypisywanie bzdur.

xxx
4 lat temu

Tak sie konczy jazda bez zapietych pasów… w dobie tak nowoczesnych aut (co widac po przykladzie VW Transportera), nie zapinanie pasów jest głupotą, bo podejrzewam, że wyszedlby z tego tylko obolały od wstrzasu.

olaf
odpowiada  ...
4 lat temu

idioto jeden normalni ludzie o tej godzinie spia aby do pracy rano wstać – weś sie za prace baranie a nie cały czas tu siedzisz i innych krytykujesz

...
odpowiada  ???
4 lat temu

Widocznie wszystkie ostrowskie były zajęte innymi wyjazdami.. pewnie część z nich zupełnie niepotrzebnie… ludzie wzywają karetkę często zupełnie bez powodu..a potem do wypadku musi jechać np. ta z Przygodzic

ostani arab
4 lat temu

No pojechali na lunch na górecznik…

jooo
4 lat temu

szkoda Multivana 😉

ona
4 lat temu

Co tam sie dzieje na tej ulicy to ja juz nie wiem… ?

Radek
odpowiada  ???
4 lat temu

Pewnie pozostałe były ludzi z gorączką 38*C lub z sraczką. Brawo policja.

???
4 lat temu

jak karetka z Przygodzic?

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x