OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dzienny raport zakażeń – 30.12.2020

W środowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 955 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby potwierdzono 1585 nowe przypadki zakażenia. W Polsce 125 osób zmarło z powodu COVID-19 i kolejne 440 z chorobami współistniejącymi.

Kalisz 11 osób i 0 zgonów
powiat kaliski 19 osoba i 2 zgony
ostrzeszowski 5 osoba i 1 zgon
pleszewski 9 osoba i 1 zgon
krotoszyński 18 osoby i 0 zgonów
ostrowski 38 osób, 8 zgonów z czego 1 z chorobami współistniejącymi.

Minionej doby wykonano 38 tys. testów.

54 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Świadomy
20 dni temu

Nikt kumaty sie nie zaszczepi…

umcia umcia
20 dni temu

W pierwszej kolejności księża i rząd. Pożyjemy, zobaczymy i może się zaszczepimy!

Koszmar
20 dni temu

Był artykul kiedy wrócimy do normalności. Pisało że już nigdy nie będzie tak samo. To po co ta szczepionka. Że maseczki staną się codziennością. Że będą kolejne wirusy, mutacje. Nie wiem chcą ludzi już dobic zniszczyć. Do końca świata maski. Wszyscy już zmęczeni jesteśmy. Od roku maseczki , dystans , dezynfekcja. Zamykanie branż otwieranie. Statystyki. Ciekawe jak ludzie długo to wytrzymają.

\UWAGA !
20 dni temu

Po 17 stycznia: 543 zmarło na covid / 2134 przedsiębiorców popełniło samobójstwa z powodu upadłości swoich firm rodzinnych https://s.w.org/images/core/emoji/13.0.1/svg/1f614.svg

KAROL K<
20 dni temu

tak rekordowy przyrost a grypa sezonowa uwaga CUD nie tylko nad wisla spadek grypy sezonowej na swiecie o ponad 90% pop***olilo ich wszystkich

marcin
20 dni temu

MON chce, żeby wszyscy żołnierze zaszczepili się w I etapie Narodowego Programu Szczepień na COVID-19. Jeśli tego nie zrobią, mogą zapomnieć o awansie, szkoleniach, zagranicznych wyjazdach i rozwoju dalszej kariery – wynika z pisma, do którego dotarł money.pl. Resort tłumaczy, że szczepienia to standardowe działanie przed wyjazdem na misje, przypomina też o obawach przed powstaniem “ognisk zakażeń”. To jest SKANDAL!!! Narażenie na utratę zdrowia lub życia żołnierzy od których zależy bezpieczeństwo naszej Ojczyzny!

nina
20 dni temu

DOPROWADZICIE DO TEGO ZE POLACY WYJDA NA ULICE I ZROBIA Z WAMI PORZADEK JAK ZA REWOLUCJI FRANCUSKIEJ

ec
20 dni temu

Niezaszczepiony zaszczepionego nie zarazi. To niech się zaszczepieni odp***dolą od nie zaszczepionych.

Ha
20 dni temu

Już kolejna szczepionka. Teraz jeden przez drugiego. Idzie jak burza. Masakra

Do Wojownik o Życie
20 dni temu

Jak chcesz to sobie żyj, nikt Ci tego nie zabrania tylko nie pisz głupot i daj żyć innym normalnym ludziom. Zejdź do piwnicy i wyłącz TV a nie wku…… ludzi którzy od marca mają już dość tych oszustw i kłamstw.

54
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x