OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ostrów: Co ze strefą kibica na EURO? (czekamy na opinie)

Ostrów: Co ze strefą kibica na EURO? (czekamy na opinie)

10 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jak wiadomo, do Francji pojedzie także reprezentacja Polski. Ostrowianie zastanawiają się, czy miasto stworzy dla nich strefę kibica, gdzie będzie można wspólnie dopingować drużynę Adama Nawałki.

+

Wszystko wskazuje na to, że strefa kibica w Ostrowie powstanie. W dyskusjach na ten temat pojawiały się różne lokalizacje. Niektórzy sugerowali, że ostrowianie powinni zbierać się na terenie Piasków – Szczygliczki. Prawdopodobnie miasto zdecyduje się na inne rozwiązanie.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że strefa kibica zostanie zlokalizowana na ostrowskim rynku. Czy byłoby to dobre rozwiązanie? A może lepszym byłoby jej zlokalizowanie na terenie Piasków? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

Przypominamy również, że reprezentacja Polski pierwszy mecz na EURO rozegra 12 czerwca. Rywalem naszej drużyny będzie wtedy Irlandia Północna. W kolejnych spotkaniach zagramy z Niemcami (16 czerwca) i Ukrainą (21 czerwca).

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tragedia o świcie. 11-latka wypadła z trzeciego piętra, Nie żyje
17 komentarzy
Maciej
10 lat temu

Park 3-go Maja duża polana obok siłowni i piaskownicy.

zenek
10 lat temu

PIASKI!!!

D
10 lat temu

Rynek i duży telebim tak jak to miało miejsce w zeszłym roku kiedy transmitowany był mecz finałowy żużlowców na Łotwie

Polak
10 lat temu

Rynek odpada bez sensu opcja. Ewentualnie jak by powstał duży telebim ale miejsc za to mało jest bo wszędzie dookoła porozstawiane ogródki są. Piaski tak jak w 2012 roku. Albo w lagunie albo w innym miejscu. Lepiej iść oglądać mecze w strefie niż siedzieć w domu przed telewizorem 😉 Pozdrawiam

Ostrowiak
10 lat temu

RYNEK !!!

Jacek
10 lat temu

W Parku Miejskim na duzej lace obok amfiteatru!

bik
odpowiada  Jacek
10 lat temu

Co to jest „laca”????

alive
10 lat temu

PIASKI SZCZYGLICZKA tak jak podczas euro 2012 !!

Prawdziwy Polak
odpowiada  alive
10 lat temu

200 tyś zł chce Polsat za możliwość takiej transmisji

X
odpowiada  Prawdziwy Polak
10 lat temu

Nadstaw zad to się dowiesz prawdy.

kamilosław
10 lat temu

Rynek tak samo jak piaski są odpowiednie

kuku
10 lat temu

popieram utworzenie strefy kibica w Ostrowie!!! co do lokalizacji każda ma swoje wady i zalety jednak osobiście wybrałbym rynek…

ar
odpowiada  kuku
10 lat temu

na rynku niech kazdy ogrodek wyposazy sie w 2 duze TV i bedzie ok

art
10 lat temu

Proponuje amfiteatr w parku

17
0
Napisz co o tym sądziszx