Mają żal do sędziego. Nie zostawili na nim suchej nitki

Przedstawiciele żużlowej Ostrovi przekonują, że mieli szansę wygrać dzisiejszy mecz na stadionie miejskim. Sędzia prowadzący spotkanie przerwał zawody po 9 biegach przy stanie punktowym 24:30 dla gości. Tym samym cenne punkty za zwycięstwo zgarnął zespół z Częstochowy.

Oficjalnym powodem przerwania zawodów był stan toru w związku z deszczem, który zaczął padać podczas zawodów. Po siedmiu biegach kierownicy drużyn zadeklarowali chęć dalszej jazdy. Sędzia po kolejnych dwóch biegach zlekceważył ich zdanie i zakończył zawody.

Kibice nie zostawili na nim suchej nitki:

sędzia z d*py i tyle był by nasz ten mecz sędzia upocony bo deszcz padał
zawodnicy, kibice, kropi! a sędzia pod dachem, powódź!
weź pan sędziować idź szachy lub warcaby ehh ludzie bez ikry na stanowiskach „piotr lis” celowo z małej litery
jednak „L I S” ruskie zagrywki 😕- Klamek K.

Komisarz toru to z cukru zrobiony chyba! Ludzie zapłacili po 60 zł za bilety na 15 biegów – Leszek L.

Słuszna decyzja, jeszcze by Ostrów wygrał… Jakby to wyglądało… – Paweł W.

Drukarnia ekstraligowa i tyle w temacie. – Maciej J.

A kto widział te intensywne opady deszczu, żeby przerwać zawody? bo chyba nie w Ostrowie, brawa dla Pana Grzegorza Walaska za słowa, pod adresem tych od przerywania zawodów, na korzyść rywala, aby tylko udupić Ostrovie, Panowie, gratulacje, bo według mnie i tak wygraliście te zawody – Kasia F.

Powiedzmy uczciwie, że sędzia nie ordynując równania toru chciał przyspieszyć zawody i bardzo dobrze. Tor był przygotowany rewelacyjnie. Mam wrażenie, że przyjął by dwa razy tyle wody. Przypomniał mi się mecz z Toruniem i Jepesen w akcji, lecz nie dane nam było dzisiaj przeżyć podobnych chwil z uwagi na dwie pi**y: Madsena na torze i sędziego w wieżyczce. – Mariusz W.

Szkoda Ostrowa. Myślę, że z 2-3 biegi można było jeszcze odjechać. Rozumiem sytuacje w której przegrywalibyscie 10 czy 14 punktami, ale Wy zbliżaliście się. Jednak im dalej w ten deszcz tym Częstochowa bardziej się gubiła. Sezon długi, będzie mega ciężko, ale być może jeszcze powalczycie o jakieś punkty. Ekstraliga jest mega mocna i jako beniaminek trzeba miec u siebie w 1 sezonie twierdze. Niestety Holder i też za mało, ale od paru lat PE zabetonowany się i nie widzimy znacznych roszad klasowych zawodników. Czy też na naszym przykładzie Artiom odszedł, bo nie mogliśmy ugrać Play-off. Teraz fajna sprawa z Play-off miejsca 1-6. Słabsze drużyny maja po prostu o co jechać do końca i liczy się każdy punkt. Grudziądz pozdrawia 💛💙 – Marcin D.