Ostrowianie odnieśli sukces podczas walk z jednym kontrowersyjnym wyjątkiem

W sobotni wieczór w ostrowskiej hali Arena odbyła się gala FEN (Fight Exclusive Night), podczas której można było obejrzeć 10 walk MMA i K-1. Trzech ostrowian godnie reprezentowało nasze miasto, a całość była transmitowana w telewizji Polsat Sport.

W hali Arena dwóch ostrowian (Kryska i Jędraszczyk) zanotowało zwycięstwo, a w trzeciej walce Michała Grzesiaka o werdykcie zadecydowała liczba policzonych punktów. Część osób uważa, że wynik nie był sprawiedliwy.

Przeciwnikiem Jacka Jędraszczyka miał być Kacper Bróździak, ale ostatecznie o godzinie 18:20 zdecydował się go zastąpić Patryk Bogdan (0-1)  Już w poprzedniej edycji gali FEN Jędraszczyk znokautował w 2. rundzie Samuela Vogta posyłając go na deski prawym prostym. Na ring wrócił po półtorarocznej przerwie.

 

Widzowie w hali arena i przed telewizorami mogli obejrzeć wyśmienite starcie kickbokserów. Łączący starty w MMA i K-1 Damian Ostęp (15-6) pokonał ostrowianina Michała Grzesiaka (10-5). Obaj ważą 88 kilogramów. 

Przeciwnik Michała Grzesiaka jest zawodnikiem dwóch szczecińskich klubów.

Michał Grzesiak jest mistrzem świata w Kickboxingu z 2021 roku, a o tytuł walczył w dobrze obsadzonym turnieju we włoskim Jesolo. Co ciekawe, 4 lata wcześniej ten sam tytuł zdobył w Budapeszcie. Podczas FEN 38 pokazał się kibicom z bardzo dobrej strony. Do pełni sukcesu zabrakło punktów od sędziów.

Kamil Kraska (8-1, 3 KO, 4 SUB) pokonał Tato Primerą (15-12, 10 KO, 2 SUB). Podczas sobotniego pojedynku szybko przeszedł do parteru i po kilku chwilach wykończył przeciwnika, który zasygnalizował poddanie się.

Niesiony dopingiem 24-latek znalazł sposób, aby założyć rywalowi gilotynę, a ten po chwili „odklepał” sygnalizując, że chce przerwania walki. Kamil Kraska wskoczył na klatkę i w geście triumfu, przy okrzykach rozentuzjazmowanego tłumu kibiców z Ostrowa Wielkopolskiego cieszył się ze zwycięstwa przez nokaut już w pierwszej rundzie rywalizacji.

POLECANE NEWSY

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NO RESPECT
8 miesięcy temu

Fakt, że ten sport mocno się rozwija, również w Ostrowie. To już wyższy level niż tylko Mineton Team, trzeba na czymś zarabiać. Może i my jakiegoś Słowika albo choćby poznańskiego Westerna kiedyś się u nas doczekamy, skoro taki Wieluń już ma. Kryminaliści celebrytami, promotorami, organizatorami gal MMA już się gdzie indziej stają, nie tylko zawodnikami czy trenerami. Do szkoły nie było po drodze, pracą na etacie nikt się nie będzie hańbił. Więc lanie-po-pysku-show. Niech młodzież ma jakieś wzorce.

Gówno nie sport
8 miesięcy temu

Zbiorowisko patusów i dziwek…Na trybunach to samo.Rozrywka dla szumowin

Nie-polak
8 miesięcy temu

Adam- spodziewałem się minimum kultury osobistej. Czy to tak wiele?

adam
8 miesięcy temu

Nie-polak – a kogo się tam spodziewałeś?

mio
8 miesięcy temu

jak was rozpiera to kopać rowy do światłowodów

kuba
8 miesięcy temu

to ze sportem nie ma nic wspolnego

Rafał T
8 miesięcy temu

Michał ma już tyle zwycięstw na koncie co kobiet w sypialni …. Nie idzie się tego doliczyć …

Jarosław z Warszawy.
8 miesięcy temu

Wolę barwy szczęścia oglądać.

AdamTKMK
8 miesięcy temu

Michał Grzesiak jest wspaniałym zawodnikiem ale cóż pesel ma też swoje prawa.Gdyby tak nie było to Boniek nadal grałby w ataku.
Perfect bodajże śpiewał że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc

Ryszard
8 miesięcy temu

Dno i wodorosty kompletne

20
0
Napisz co o tym sądziszx