OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Sukcesy ostrowian na biegu Republiki Ostrowskiej (zdjęcia)

58. Bieg Republiki Ostrowskiej odbył się dziś na ulicach naszego miasta. Po ponad 30 latach pierwszy na mecie był znów przedstawiciel ostrowskiego klubu, a na co dzień mieszkaniec Tarchał Wielkich – Kacper Adamczak z KS STAL „LA” Ostrów Wlkp. z czasem 31:09. Gratulujemy.

Lekkoatleci w żółto-niebieskich barwach zgarnęli jednak dziś o wiele więcej. Ścigając się z niemal 500. biegaczami, z bliższych i dalszych miast i wsi Polski, nasi lekkoatleci zdominowali podium zgarniając puchary w niemal każdej kategorii. Jako drugi bieg open na 10 km ukończył Dawid Borowski (KS STAL „LA” Ostrów Wlkp.), a trzeci Robert Kulesza również z KS Stal LA. Natomiast wśród pań najszybsze były Joanna Susmanek z Wrocławia, Patrycja Rolnik z Gostynia i Martyna Czerwik z Głogowa.

Medale, tej edycji biegu, zdobił wizerunek ArenaOstrów.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
beny
1 miesiąc temu

pozdro dla „wuja butelka”

Gg
1 miesiąc temu

Gratuiacje dla biegaczy, sam w tym roku nie mogłem, w przyszłym będę. Do „Kierowcy”: błagam, to Ostrów, a nie New Dehli.

Last edited 1 miesiąc temu by Gg
Kierowca
1 miesiąc temu

Gratulacje dla biegaczy ale organizatorzy nie słowni wysyłają SMSy że utrudnienia w ruchu drogowym będą od godziny 11.30 a nie szło przejechać już o godzinie 11.10

AdamTKMK
1 miesiąc temu

Wielkie gratulacje dla Kacpra i całego klubu Stal.
Gratulacje dla taty Kacpra za takiego syna.Pamietam jakim miłośnikiem biegania byl za młodych lat.Jednym słowem jaki ojciec taki syn.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x