Ujawnia konkretne zastrzeżenia PGE Ekstraligi do stadionu miejskiego

Redaktor Dariusz Ostafiński na łamach interii przytoczył kilka istotnych elementów, które powinny zostać dostosowane do wymogów żużlowej ekstraligi. Są to aspekty infrastrukturalne oraz organizacyjne.

Zdaniem Ostafińskiego modernizacji wymaga oświetlenie stadionu. Obecnie prezentuje ono natężenie 460 luksów, a powinno mieć 4-krotnie większą wartość. Zastrzeżenia dotyczyły również parku maszyn. Ten pamięta dawne czasy. Najlepiej byłoby rozebrać obecny i zbudować nowoczesny. Pojawił się rzekomo zarzut dotyczący braku utwardzenia przy wyjeździe na tor z parku maszyn. Po mocnej ulewie motocykle zdaniem Ostafińskiego miałyby ugrzęznać w błocie i źle prezentować się na starcie w świetle kamer. Ten argument został jednak wyśmiany przez kibiców wypowiadających się w komentarzach pod artykułem.

Ze spraw organizacyjnych przytaczana jest sytuacja, w której klubem kierują dwie osoby – prezes i trener. Z czego temu drugiemu miało się zdarzać sprzedawać bilety na mecz, co zdaniem interii jest nie do przyjęcia w ekstralidze.

Redaktor interii postraszył, że niespełnienie części wymogów może spowodować awans jednej z kolejnych drużyn lub ogłoszenie konkursu ofert.

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mat
6 miesięcy temu

Skoro panią prezydent stać na potężny kredyt na wybudowanie aquaparku to było by głupotą nie zrealizować wszystkich wymagających poprawek na stadionie tak by była możliwa e liga.Mimo wszystko nie jestem za naszą rozrzutną panią prezydent ale w tej kwestii w nią wierzę.

obiektywna
7 miesięcy temu

Panie Ostafiński ja pana rozumiem, ten Ostrów zupełnie niepotrzebnie wszedł do e-ligi ,was to wszystkich mocno boli ,choć nie wiem dlaczego zaczyna się grozić i wyszukiwać kwadratowych jaj.
Ostrów napewno wystartuje w e-lidze iproszę nie wypisywać głupot.

Nienauczycielka
7 miesięcy temu

Tylko żeby nie zapomnieli okleić srebrną folią wszystkich krzesełek.

Ale z Was chojraki !
7 miesięcy temu

do Ale z Was chojraki ! Chciałeś być fajny a wyszło jak zawsze haha Doczytaj na co są pieniądze , doczytaj czyją własnością jest stadion .

Alojz
7 miesięcy temu

Jak wszystkie komentarze tego pismaka napisane aby wzbudzić sensacje

Agentka
7 miesięcy temu

tyle lat budują i skonczyc stadionu nie potrafią. ale na fontanne za 2 miliony, tężnie 1.5 miliona tablice Adamowicza, wycieczki na pogrzeb janiaka za pieniądze podatnikow, napisy na urzędach pieniądze byly.

Ale z Was chojraki !
7 miesięcy temu

Z tych 6 milionów co dostaniecie,to Wam nic nie zostanie 😃 ! A po po jednym sezonie – spadek i długi !!! 😃

andrus
7 miesięcy temu

Jupitery wyłączyć , można do motoru założyć lampki rowerowe i będzie git….Tam gdzie jest błoto proponuję motory przenosić .

Tarzan
7 miesięcy temu

Każdy kibic na meczu w Ostrowie z lampka ledowa. Czyli 10.000 tys. kibiców razy jedna lampka = 10.000 luksów sprawa załatwiona

PRAWDA W OCZY KOLE
7 miesięcy temu

Do wszystkich piszących negatywnie o Ostrowskim żużlu.
Panie…. Panowie…. na ostatnim finale na Ostrowskim stadionie było około 10 TYSIĘCY kibiców.
Ten wynik chyba sam się obroni.
Ktoś jeszcze ma pytania po co w Ostrowie żużel ? Boli d…pa prawda ? 🙂
Ja żużel uwielbiam.

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x