OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Przedstawiciele ekstraligi wizytowali ostrowski stadion

W środę do Ostrowa Wielkopolskiego przybyli przedstawiciele PGE Ekstraligi żużlowej celem sprawdzenia stadionu miejskiego pod kątem wymogów do organizowania zawodów w najwyższej lidze.
Mamy świadomość, że sporo wyzwań przed nami w bardzo krótkim czasie, bo do startu ligi zostało kilka miesięcy.

Stadion miejski przechodzi modernizację od kilku lat i inwestowane są w niego miliony złotych. Do kwietnia jednak trzeba będzie przeprowadzić kompleksowe odwodnienie obiektu. Ponadto należy wziąc pod uwagę rzeczy estetyczne. Władze miasta liczą na zaangażowanie przedstawicieli klubu.

Była to pierwsza infrastrukturalna wizyta. Rekonesans zweryfikował stan obecny. Zostanie sporządzony raport, w którym zostanie wykazane co należy poprawić a także terminy, w których należy to osiągnąć.

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
leon
1 miesiąc temu

buraki co na to chodzą niech sami finansują sobie stadion

Do Arbuz Morela
1 miesiąc temu

Głupoty piszesz. Skład juz dograny i duze wzmocnienie będzie jeszcze, widziano przedwczoraj busa Fricke w Ociążu! Chyba wiadomo fo tam robił! Sprzętowo będzie tez najwyższa półka, utrzymamy się. Hej hej Ostrovia!

Arbuz Morela
1 miesiąc temu

Do Mat nie będzie żadnego DINO ani Orlenu ani Dudka ani nawet Hansena pyr pyr extraliga 1 rok i pan dekarz z Topoli 6 milionów do kieszeni weźmie i to wszystko .Zawsze sie przydadza.

Mat
1 miesiąc temu

No tu chyba nikogo nie powinno dziwić że wchodząc do ekstraligi trzeba wnieść poprawki na stadionie.W końcu to najwyższa liga speedwaya.Ale wierzę w naszych działaczy że podołają zadaniu.Natomiast jestem ciekawy czy wchodząc do ekstraligii przyciągnęło to jakiś sponsorów.Bo z tego co słyszałem to właściciel marketów z Krotoszyna miał dołączyć.Niby warunek był taki że wejdą do ekstraligi ale na ten temat cisza.

Max
1 miesiąc temu

Do „kibica od zawsze ” – proszę nikogo od debili nie wyzywać, bo pan, pisząc „OBÓWIE” też się raczej do grona mądrych nie zalicza..widać rozmiar obuwia(46) nie świadczy o inteligencji..

kibic
1 miesiąc temu

Nagłośnienie , nagłośnienie i jeszcze raz nagłośnienie niech zwrócą na to uwagę bo nic nie słychać ani spikera ani muzyki. Nawet Pani Prezydent nie może swobodnie przemawiać bo są „wieczne” kłopoty z nagłośnieniem. To w ekstralidze nie przejdzie będą się z Nas nabijać i to ostro. Nawet Lorek i Dreczka nie chcą do Nas przyjeżdżać na spikerkę wiedząc jaka jest akustyka na stadionie. Przecież w tej kwestii nie zmieniło się nic od 30 lat . Czy ktoś tego nie zauważył ? A my skupiamy się tylko na remoncie stadionu….

Last edited 1 miesiąc temu by kibic
Gimbo
1 miesiąc temu

W polskiej w Ekstralidze dwa Derby Ostrów kontra Leszno i Toruń kontra Grudziądz a był taki okres że z jednego Województwa występowały trzy Kluby i myślę że w 2022 roku o utrzymanie zgrają Ostrów z Grudziądzem

kibic od zawsze
1 miesiąc temu

Należy rozebrać całą nową trybunę ponieważ jest źle obliczona, nie idzie wyjść z rzędy. Projektował to jakiś bałwan. Jeśli ktoś ma rozmiar obówia 46 to nie ma co robić na nowych krzesłach. To musiał być jakiś DEBIL kto projektował odległość między rzędami. Ogólnie uwielbiam żużel w Ostrowie, ale projektant trybun powinien iść siedzieć za zmarnowanie NASZEJ kasy.

Oracz
1 miesiąc temu

Zaorać w pizdu ten pseudostadion.

ssm
1 miesiąc temu

nie narzekajcie na nasz stadion. zrobione bo zrobione ale zrobione. Kto jeździł po żużlowej polsce ten wie o czym mówię: Grudziadz, Rawicz , Tarnów .idzie poczuć różnicę. stadion będzie najmniejszym problemem – chyba większym wyzwaniem będą inne zalecenia infrastrukturalne, plandeki. mixzony, przeorganizowanie systemu biletów na miejscówki itp.nawet jak spadniemy to tego doświadczenia nikt nam nie odbierze 🙂

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x