OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ceny na Majostaszkach 2025: ile trzeba było wydać na rodzinne atrakcje?

Ceny na Majostaszkach 2025: ile trzeba było wydać na rodzinne atrakcje?

Tegoroczne Majostaszkowe świętowanie nie odstraszyło mieszkańców regionu, mimo kapryśnej, deszczowej pogody. Na miejscu czekało wiele atrakcji – od stoisk z zabawkami po wesołe miasteczko – skierowanych zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Sprawdziliśmy, ile kosztowała ta rozrywka i co można było za te pieniądze otrzymać.

Amazonowe tajemnice w foliowych paczkach

Jedną z ciekawszych propozycji były dwa stoiska oferujące tak zwane „zwroty z Amazona”. Za 40 zł można było kupić kartonik z losowym produktem zapakowanym w foliowe opakowanie przypominające przesyłki kurierskie. Choć towarem kusiła obietnica niespodzianki, opakowania wyglądały na nienaruszone – bez śladów etykiet czy wcześniejszego użytkowania. Czy w środku można było znaleźć coś, co faktycznie przekraczało wartość zakupu? To już pozostaje w sferze indywidualnej oceny – i szczęścia.

Drinki, maskotki i kolejka gurska

Na miejscu nie zabrakło także propozycji dla spragnionych – mobilny bar oferował kolorowe drinki w cenie 30 zł za sztukę. Dzieci mogły spróbować szczęścia w automatach z wielkimi maskotkami – niestety, wygrana wydawała się niemal niemożliwa.

Sporą popularnością cieszyło się wesołe miasteczko. Jedną z atrakcji była „kolejka gurska” (pisownia oryginalna), której przejazd kosztował 30 zł. Dla trzyosobowej rodziny to już wydatek rzędu 90 zł – czyli niewiele mniej niż całodniowy bilet ulgowy do Energylandii.

Czy warto?

Majostaszkowe ceny mogą budzić mieszane uczucia. Dla jednych to miła odmiana od codzienności, dla innych – kosztowna rozrywka, która nie zawsze jest warta swojej ceny. Niemniej, jak co roku, impreza przyciągnęła tłumy i dała mieszkańcom okazję do wspólnego świętowania – a to, dla wielu, jest bezcenne.

Pozostałe ceny i oferty możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach z wydarzenia.

 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  STAL S.A. alarmuje o przyszłość klubu. Czy zarząd zbyt wcześnie wydał pieniądze, których jeszcze nie miał?
55 komentarzy
Ostrowianin
1 rok temu

Tylko psychol mol coś tam kupic

Prezes Ostrowskiej Współki
1 rok temu

Klimkowska może sobie tam piwko kupić za premie , pogonimy Trzaska a póżniej Beatę i jej kolegów

Staruch
odpowiada  Prezes Ostrowskiej Współki
1 rok temu

Ziemniak 20 zł z dopłatami unijnymi, ile będzie kosztował z nawrockim bez unijnych dopłat ? Trzeba będzie sprowadzać od jego przyjaciela putina żeby było taniej.

Jo
odpowiada  Staruch
1 rok temu

Co trzeba jadać? Żeby tak głupio gadać.

Tom
odpowiada  Staruch
1 rok temu

Jak kraj nadwiślański przestanie machać szabelką panu Putinowi przed nosem i wejdzie do układu BRICS to będziemy mieć benzynę po 2 złote a prąd jeden z najtańszych na świecie bo bedzie z rosyjskich elektrowni atomowych. Ale skoro chcemy być dojeni przez hameryke i unie jewropejska to będzie tu dalej tak jak jest

Ahie
1 rok temu

Te zwroty z Amazona to niezły skam. Jak się przypatrzeć, to były może 3 rodzaje kartoników. Dziwne, że wszystkie prawie takie same… Brak etykiet. To po prostu szajs popakowany w folię na paczki, a ludzie kupowali xd

Bohun
1 rok temu

Kolejka górska kto to pisał Ukrainiec czy ci apaty jakiś błąd ortograficzny a ceny ? Walą w rogi jak mogą…

aaaeeee
1 rok temu

No ale to przecież na tym portalu prowadzono promocje obecnych włodarzy

Ja
odpowiada  aaaeeee
1 rok temu

Pieniądz nie śmierdzi.

Szogun
1 rok temu

Wielka d–a i syf jak co roku

Bolo
1 rok temu

Kolejka gurska, hahaha

Ela
1 rok temu

Zapiekanka 30 zł? Piwo 15 zł? Suchy gofr 13 zł??? To nawet drożej niż nad morzem, czy w restauracji

Roman
odpowiada  Ela
1 rok temu

Lepiej przychodzić na festyn z kanapkami.
Niech sprzedawcy sami zjadają swój towar.

mieszkaniepojerzym
1 rok temu

Najwazniejsze ze tradycji stalo sie zadosc i padalo

OSA
odpowiada  mieszkaniepojerzym
1 rok temu

a rejs po parku gondola był?

Saba
1 rok temu

Nikt normalny nie będzie wydawał pieniędzy na takie ,,atrakcje,,

55
0
Napisz co o tym sądziszx
×