OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Majostaszki, dzień I – fotorelacja (aktualizacja)

Majostaszki, dzień I – fotorelacja (aktualizacja)

Początek Majostaszków wystawił na próbę mieszkańców którzy postanowili spędzić mile czas na ostrowskich Piaskach. Wszystko za sprawą mocnego deszczu.

Później wystąpią MEZO, Sara James, a jutro Dawid Kwiatkowski.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła nagle na targowisku
34 komentarzy
OSA
2 lat temu

Dno, muł i wodorosty

Hej
2 lat temu

Szukam, Proszę o kontakt dwójki dziewczyn które odwiozłem wraz z kolegą na ul. Osadnicza w godzinach późno nocnych z soboty na niedzielę

Ostrowianin
2 lat temu

Uwielbiom festyny

Bankier
2 lat temu

MAJa OSTASZewsKi była też obecna?
Nie ? To po członka takie głupie nazwanie festynu = spędu ludzi,aby wyssać z nich pieniądze 😄😄

Realista
2 lat temu

Wszyscy krzyczą ze Ostrów to wieś?Oczywiście że 95%mieszkańców ostrowa ma pochodzenie ze wsi(spytajcie rodziców gdzie urodziła się prababcia i pradziadek)Mam w rodzinie takich co w Ostrowie mieszkają 8 lat i wydaje im się że nie są kmiotkami.

Piotr
odpowiada  Realista
2 lat temu

Przecież cały Ostrów to wieś.

Zuch
2 lat temu

Słabo majostaszki..☹️☹️☹️☹️

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Zuch
Zdzisław
2 lat temu

Ludzie jest festyn źle, nie było by festynu teź źle. A to ceny za wysokie, a to wszystko źle. No przecież jak tylko pamiętam od dzieciaka, zawsze na wszystkich festynach miejskich jest drożej. I to nie tylko w Ostrowie. Naprawdę dlaczego nie potrafimy doceniać tego co mamy, tylko zawsze narzekamy. Ale to już chyba taka Polska nasza mentalność. Jak by nie było super, zawsze coś jest nie tak.

Slawo
odpowiada  Zdzisław
2 lat temu

Dokładnie Polak będzie wiecznie narzekał dobrze to źle itd.

Jeszcze mieszkanka
odpowiada  Zdzisław
2 lat temu

Bo to Ostrów jest tu, co by się nie odbyło i tak będzie dla nich źle. Jakoś w innych miastach mieszkańcy tak nie jęczą.

Tomi
odpowiada  Zdzisław
2 lat temu

mentalność jest taka że festyny są cenowo na poziomie unijnym a nasze zarobki jeszcze nie…..

Tom
odpowiada  Tomi
2 lat temu

I tak za dużo zarabiasz w stosunku do swojej wydajności i wartości twojej pracy

cyfrowy
odpowiada  Zdzisław
2 lat temu

majostaszki nigdy nie miały być festynem zapamiętajcie to.

34
0
Napisz co o tym sądziszx
×