Festyn rodzinny w Parku Miejskim (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Dziś w ostrowskim Parku Miejskim odbył się festyn rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Wincentego a`Paulo, działające przy konkatedrze. Była przyjemna atmosfera, piękna pogoda i doskonała zabawa.

W samo południe rozpoczął się tam 32. Festyn Rodzinny. W trakcie imprezy zorganizowano wiele konkursów, m.in. Diecezjalny Przegląd Schol, Konkurs Psich Piękności, turniej szachowy czy konkurs z wiedzy o naszym mieście.

– Ten ostatni z wielką radością objęłam swoim patronatem honorowym. Gratuluję Zosi Iwaniuk zdobycia I miejsca! – napisała Beata Klimek w mediach społecznościowych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jozef
1 miesiąc temu

Na wszystko w ostrowskim magistracie sa pieniądze, ale na poprawe ekologi brak .Dotacja dla mieszkancow na wymianę piecy tak zwawych kopciuchow to zaledwie parę zlotych.Dostala garstka ludzi W roku 2023 dotacja byla duza w porównaniu z rokiem 2024 bardzo mala.Przy takiej inflacji powinna być wieksza dotacja ,czekamy na decyzje nowej rady .Jest jeszcze czas na szybkie dzialanie nowej rady .Przed wyborami wszyscy radni mówili o ekologicznym Ostrowie,treaz maja okazję dzialania ustalajac dodatkowe srodki na wymianę kopciuchow.

Roman
odpowiada  Jozef
1 miesiąc temu

Czy cały czas trzeba oczekiwać na mannę na z nieba.
Czy samemu nie trzeba zakasać rękawy
I zarobić na swoje wydatki.

Zosia.
1 miesiąc temu

Trudno zrozumiec skad takie zlośliwe komentarze, przeciez to jest festyn rodzinny, ale glownie dla dzieci.

Haiti
odpowiada  Zosia.
1 miesiąc temu

Banda troli. Miasto ludzi Tuska

31
0
Napisz co o tym sądziszx