OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Miał 2,5 promila, nie miał prawka, spowodował dwa wypadki

Niektórzy przez alkohol tracą całkowicie rozum. Można odważyć się postawić taką tezę w stosunku do 34-letniego mężczyzny, odpowiedzialnego za spowodowanie dwóch zdarzeń drogowych w sobotni wieczór.

+

Kierowca białego Peugeota najpierw spowodował podwójną kolizję na skrzyżowaniu ulic Długa-Odolanowska w Ostrowie Wlkp., gdzie wjechał w dwa auta stojące przed sygnalizatorem świecącym na czerwono. Gdy jeden z poszkodowanych wyszedł z auta, kierowca Peugeota go potrącił. Poszkodowana była również jedna z pasażerek czująca zawroty głowy.

Następnie 34-latek uciekał ulicą Długą w stronę Urzędu Skarbowego. Na wysokości skrzyżowania z ul. Gorzycką zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka Toyotą. Po tym zderzeniu samochody były całkowicie rozbite. Pomimo tego 34-latek postanowił uciec pieszo. Na szczęście bohaterską postawą wykazał się 14-latek mieszkający w jednej z pobliskich posesji. Widząc oddalającego się kierowcę, powalił go na ziemię.

Okazało się, że 34-letni sprawca dwóch zdarzeń drogowych wydmuchał 2,5 promila. Kilka miesięcy temu zabrano mu na ulicy Szkolnej w Ostrowie Wlkp. prawo jazdy. Jak widać niczego go to nie nauczyło.

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolega
4 lat temu

Szkoda chłopaka …. każdemu może się przytrafić…Zastanówmy się czy my jesteśmy zawsze uczciwi i jeździmy zgodnie z prawem???

polak
odpowiada  kolega
4 lat temu

SZKODA !!! DOBRE HIHIHI TYLKO SZKODA JEGO RODZINNY A NIE TEGO GNOJA

Tom
odpowiada  kolega
4 lat temu

Chyba jesteś niepełnosprawny na umyśle skoro sądzisz, że każdemu może się przytrafić wsiadanie za kierownicę gdy się ma 2,5 promila. Tylko debil może coś takiego zrobić. Dla takich ludzi powinna być prewencyjna kara bezwzględnego więzienia i odebrania prawa jazdy na kilka lat lub całkowicie!!!

Rozsądny
4 lat temu

Bo ja na ten przykład jak chcę się napić, to kupuje tyle alkoholu, żebym się nie musiał już za nim ruszać z domu. Dlatego mogę pić aż nie wpadnę pod stół i nie mam siły dojść do samochodu. Jedyne co to zostaje mi na tyle energii, żeby na czworakach doczołgać się do wyra.

TO JEST POLSKA
4 lat temu

OJ ALE IE WYROK SZYKUJE
-Spowodowanie wypadku (tego 1)
-Potrącenie człowieka
-ucieczka z miejsca wypadku (samochodem )
-kolejne spowodowanie wypadku
-Jazda bez prawa jazdy
-Pod wpływem alkoholu
-ucieczka (pieszo )
Współczucie dla rodziny wstyd
a jak pod wpływem alkoholu to ubezpieczalnia nie uzna

Prawnik zawisły
odpowiada  TO JEST POLSKA
4 lat temu

Jakby był z PO albo synem Wałęsy, to by została orzeczona pomroczność jasna i tyle by go ukarali.

polak
odpowiada  Prawnik zawisły
4 lat temu

co ?

ww
odpowiada  Prawnik zawisły
4 lat temu

Nie martw się, on ma powiązania z obecnym ustrojem, jutro będzie na wolności

kierowca
odpowiada  TO JEST POLSKA
4 lat temu

jeszcze będziesz na jego utrzymanie płacił a on nie zapłaci nic. bo to polska

olo
4 lat temu

Co za baran , debil , idiota , imbecyl. Dobrze , że ta pijana świnia , nie zabił kogoś na drodze.Mam nadzieje ,że sąd będzie surowy!!!

Henryk
4 lat temu

Tutaj nie może być innych słów jak tylko słowa potępienia.Ważnym jest jednak to,aby dzisiejsi potępiający jutro nie postąpili podobnie

luki
4 lat temu

Pokazać jego twarz publicznie i każdego innego też może wstyd i wytykanie palcami przez innych coś nauczy takich bezmyślnych baranów

karol
4 lat temu

Podać imię i nazwisko gnojka

Gość
4 lat temu

Za taki wybryk nie do więzienia czy na odział psychiatryczny bo trzeba takiego gnoja utrzymać za nasze kasę do pracy społecznej nie papierki czy śmieci zbierać

Gość
4 lat temu

Do więzienia nie czy na odział psychiatrycznym też nie bo trzeba takiego gnoja utrzymać .Do prac społecznych nie papierki śmieci zbierać

dlugi
4 lat temu

Co za smiec!

40
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x