Wakacje w MDK

Udostępnij
Tweet

4 lipca ruszyły zajęcia wakacyjne w Młodzieżowym Domu Kultury. Placówka ma szeroką ofertę dla dzieci i młodzieży na cztery tygodnie lata.

+

Jak co roku, Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim, zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wakacyjne.

zdjecie

Będę one trwać cztery tygodnie: od 4 do 15 lipca i od 16 do 29 sierpnia. Zajęcia są bezpłatne dla uczestników, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów placówki, a pośród różnorodnych form każdy znajdzie coś dla siebie. Co istotne, mogą w nich brać udział nie tylko podopieczni MDK, ale także wszyscy chętni – dzieci i młodzież.

Zajęcia plastyczne, teatralne, wokalne, muzyczne, dziennikarskie, planszowe – to raptem wycinek letniej oferty MDK. Do tego dochodzą jeszcze m.in. warsztaty modelarskie czy joga śmiechu. Chętni będą mogli także pograć w scrabble oraz w tenisa stołowego. To nie wszystko. Jak co roku MDK zaprasza na zajęcia z nauki pływania na basenie „Wodny raj”, dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim. – Na zajęcia w okresie letnim nie trzeba się wcześniej zapisywać, jednak każde dziecko powinno mieć ze sobą informacje dotyczące imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania i telefon kontaktowy. W okresie letnim od 4 do 15 lipca będą również odbywały się zajęcia z nauki pływania na basenie „ Wodny Raj”, na które zostały już przeprowadzone zapisy. Z nauki pływania skorzysta 45 dzieci, podzielonych na trzy grupy – mówi dyrektor MDK Anna Torz.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rodzic
7 lat temu

Wiele fajnych zajęć jest w te wakacje. Moje. Dziecko uczestniczy w animacjach osiedlowych na orliku prowadzonych przez Stowarzyszenie „Ludzie dla ludzi”. Jest super

1
0
Napisz co o tym sądziszx