OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Beata Klimek podsumowuje 100 dni bycia prezydentem

Beata Klimek podsumowuje 100 dni bycia prezydentem

100 dni minęło odkąd na prezydenta Ostrowa Wlkp. została zaprzysiężona Beata Klimek. We wtorek w ostrowskim Ratuszu odbyło się spotkanie z mieszkańcami w czasie którego przedstawiono listę rzeczy zrealizowanych oraz tych zaplanowanych do końca kadencji. Spotkanie trwało dość długo, bo przeszło 2 godziny. Głównie przemawiała prezydent Beata Klimek, a w ostatniej części kilkoro mieszkańców zabrało głos.

+

Beata Klimek zdradziła, że basen przy Paderewskiego doczeka się modernizacji. Poza nim reaktywowana najpewniej zostanie kolejka wąskotorowa.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
14 komentarzy
Arambaba
11 lat temu

A co Pani Klimek zrobiła w te 100 dni??

po
odpowiada  Arambaba
11 lat temu

A czego oczekiwałeś?

staryczytelnik
11 lat temu

„Beata Klimek podsumowuje 100 dni bycia prezydentem” – tytuł godny średnio rozgarniętego gimbusa… RADZę się wysilić bardziej 🙂

14
0
Napisz co o tym sądziszx
×