OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Awantura na Zielonej. W akcji 3 patrole (ZDJĘCIA)

Awantura na Zielonej. W akcji 3 patrole (ZDJĘCIA)

Jest takie miejsce gdzie liczba policyjnych interwencji jest statystycznie większa. Mowa o budynkach socjalnych przy ulicy Zielonej w Ostrowie Wielkopolskim.

W piątek przed godziną 18.00 policjanci otrzymali informację o agresywnym mężczyźnie. Na miejsce skierowano 3 patrole prewencji.

W jednym z mieszkań przebywał mężczyzna będący pod wpływem alkoholu, a przed budynkiem znajdowały się poprzewracane przedmioty.

Po zatrzymaniu awanturnika, został zabrany na komendę do wytrzeźwienia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Weekend pełen atrakcji w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawdź, co będzie się działo 12-13-14 czerwca 2026
33 komentarzy
Teofil Zagrycha
12 dni temu

Na Zielonej to chyba już powinni bilety sprzedawać, bo tam codziennie nowy odcinek serialu. W mieszkaniu socjalnym po wypłacie zaczyna się festiwal mocnych trunków i jeszcze mocniejszych charakterów. Jeden ledwo chodzi, ale wykłada wszystkim ekonomię, drugi po trzech piwach zostaje mistrzem świata w sztukach walki, a trzeci od godziny szuka telefonu, który trzyma w kieszeni.
Najlepsze są te przemiany po alkoholu. Na trzeźwo cicho siedzi i mówi „dzień dobry”, a po dwóch tanich winach już chce pół osiedla ustawiać. Policja chyba zna tam już wszystkich po imieniu i wjeżdża bez GPS-a.
I zawsze znajdzie się taki filozof osiedlowy:
„Panie władzo, ja spokojny człowiek jestem…”
A pięć minut wcześniej chciał się bić ze śmietnikiem.
Ja też lubię się napić, ale po ludzku — człowiek siądzie, pośmieje się, muzyki posłucha. A teraz to wielu po dwóch łykach myśli, że są gangsterami z Netflixa, a kończą pokonani przez własne klapki pod blokiem.

Cóż
odpowiada  Teofil Zagrycha
11 dni temu

Chłopaki z baraków: Zielona Edyszyn

Dd
odpowiada  Teofil Zagrycha
11 dni temu

Dobrze opisana smutna prawda

Tomek
12 dni temu

Ostrowska policja jest w stanie odpowiedzieć na pytanie ?? Co on jeszcze musi zrobić żeby go zamknąć ??? Znów kogoś zabić ????

kiki
odpowiada  Tomek
11 dni temu

policja nie ma nic do tego, od dalszego postepowania są prokuratorzy i sądy.
Policja może co najwyżej wystawić notatkę i reagować na zgłoszenia.

Lisa
odpowiada  Tomek
10 dni temu

A ty pamiętasz, jak to wtedy naprawdę było? Bo ja tak.

Iza
12 dni temu

Ta ulica nie daje o sobie zapomnieć mają tam wesoło

Tom
12 dni temu

Pałować patusów

Pracownik urzędu
12 dni temu

Wiadomo że nie będzie miał z czego zapłacić mandat to powinien dostać odpowiednią ilość pałek po d..ie i nogach to by zapamiętał tak robili władza MO

Do Pracownik urzędu
odpowiada  Pracownik urzędu
12 dni temu

Zawsze można odrobić karę, może pora wrócić do starych, sprawdzonych metod…

Jababa
odpowiada  Pracownik urzędu
12 dni temu

Albo niech sprząta ulice

Roman
odpowiada  Pracownik urzędu
12 dni temu

Roboty społeczne na rzecz miasta.
Przez darmową, społeczną pracę może rozum wróci do głowy.

Andrzej
odpowiada  Pracownik urzędu
11 dni temu

Prace społeczne powinny wrócić obowiazkowo.

Mała mi
odpowiada  Andrzej
9 dni temu

Dokładnie. Dużo studzienek czeka na udrożnienie.

Luj
12 dni temu

Wiadomo co to za typ…Tylko utylizacja i po temacie

Wojciech
12 dni temu

Zaorać to i posypać solą. Zamienic w strefę inwestycji. A patola na bruk jak nie docenia tak wartości dodanej do społeczności miasta nie wnoszą.

Obywatel
12 dni temu

Za krótko w psychiatryku w Rybniku ….

katon
12 dni temu

nacira znowu szaleje bomba z opoznionym zaplonem on nie moze pozostac bez nadzoru

kiki
odpowiada  katon
11 dni temu

to jest nacira, ten nacira ? kurde co z tego chłopa zostalo… dramat

Lisa
odpowiada  kiki
10 dni temu

Pamiętam jak to był jeszcze fajny chłopak. Zanim się stało co do stało.

Ulala
12 dni temu

Z taką czarną się prowadzał ostatnio..co to za dziunia

POL_anski
odpowiada  Ulala
11 dni temu

Salma Hayek ,lub Demi Moore

Mała mi
odpowiada  POL_anski
11 dni temu

No na zielonej to takie gwiazdy mieszkają że hoho 🙈

33
0
Napisz co o tym sądziszx