OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Rowerzystka jechała z winem i serkiem. Zostałam potrącona (ZDJĘCIA)

Rowerzystka jechała z winem i serkiem. Zostałam potrącona (ZDJĘCIA)

Chwilę przed godziną 10.00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy marki Kia.

Do zdarzenia doszło na przejeździe rowerowym na wysokości stacji paliw. Jak wynika ze wstępnych informacji, kobieta wjechała na przejazd rowerowy, gdzie została uderzona przez nadjeżdżający samochód osobowy.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Poszkodowana rowerzystka została przetransportowana do szpitala w celu dalszej diagnostyki i udzielenia pomocy medycznej.

W rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Na ulicy Limanowskiego tworzyły się korki, a kierowcy musieli liczyć się z czasowymi problemami z przejazdem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
22 komentarzy
gul gul
2 miesięcy temu

wino Amarena poszło w kratkę sciekową

Strach
2 miesięcy temu

🫣 Ważne, jechała z serkiem i winem. 🤦

Romek
2 miesięcy temu

C a czyźwo była???

Zosia
2 miesięcy temu

Czy to ważne z czym jechała? ważne kto zawinił

Dziadek
2 miesięcy temu

Jechałem tam chwilę po potrąceniu KIA stała ta co potrąciła a ten pan co pomagał tej pani zablokował samochodem przeciwny pas i robiły się korki bo trudno było przejechać.

322
2 miesięcy temu

Śpieszyła się napić i nie rozejrzała się czy coś nie jedzie

Abstynent
odpowiada  322
2 miesięcy temu

Mogło tak być. Alkohol to zguba, a kobiety prędzej niszczy.

Franio
2 miesięcy temu

Może teraz nauczy się przeprowadzać rower przez przejście dla pieszych.

Do Franio
odpowiada  Franio
2 miesięcy temu

Tam jest przejazd, jest zdjęcie znaku. Oczywiście powinna też uważać na reakcję kierowcy.

bartek
odpowiada  Do Franio
2 miesięcy temu

jaka reakcja ? co druga r. w telefonie .i co was obchodzi zadni sensacji co kto przewozi ……wam do tego.

Kis
odpowiada  bartek
2 miesięcy temu

Co druga blond w aucie z telefonem

bc
odpowiada  Do Franio
2 miesięcy temu

Rowerzystka tam nie ma pierwszeństwa, chyba że już jest na przejeździe.

bartek
odpowiada  Franio
2 miesięcy temu

TY H . ,,, korzystala z pasa dla rowerow ,jeszcze trafisz na swojego

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu by bartek
Ja
2 miesięcy temu

Wjechała na przejazd ? Czy wjechała na pasy koło przejazdu dla rowerzystów bo od cholery przypadków gdzie mają przejazd dla rowerzystów a i tak jadą pasami przeznaczonymi dla pieszych lub nawet pod kątem przejeżdżają druga rzecz od cholery cymbałów wjeżdża w ostatnim momencie nawet nie patrząc czy coś jedzie

ZK®️
2 miesięcy temu

Całe śniadanie poszłłłoooo!!!

Ksiądz
2 miesięcy temu

Szkoda wina!!

Ostrowski Spleen
odpowiada  Ksiądz
2 miesięcy temu

a czyja to wina?

emer
odpowiada  Ostrowski Spleen
2 miesięcy temu

moja wina moja wina

dociekliwa
odpowiada  Ostrowski Spleen
2 miesięcy temu

Wina wina

Ostrowin
odpowiada  Ostrowski Spleen
2 miesięcy temu

Kto wypina, tego wina

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu by Ostrowin
22
0
Napisz co o tym sądziszx
×