OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pech 13. w piątek. Nowe BMW zakończyło żywot

Pech 13. w piątek. Nowe BMW zakończyło żywot

W piątek, 13 lutego o godzinie 14:30 strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wielisławice. Na miejsce natychmiast skierowano zastępy z OSP Opatów oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Kępno.

Po przybyciu służb ratowniczych ustalono, że samochód osobowy marki BMW uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły auto jeszcze przed przyjazdem strażaków. Kierujący, 40-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, był trzeźwy.

Droga w miejscu zdarzenia została czasowo zablokowana, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz odłączeniu zasilania w pojeździe. Po usunięciu uszkodzonego samochodu przez pomoc drogową i uprzątnięciu jezdni ruch został przywrócony.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz odłączeniu zasilania w pojeździe. Po usunięciu uszkodzonego pojazdu przez pomoc drogową i uprzątnięciu jezdni przywrócono ruch – poinformował Radio SUD st. kpt. Paweł Michalski, oficer prasowy PSP Kępno.

Jak udało się ustalić, rozbity samochód był niemal nowy, a rozmiar uszkodzeń wskazuje, że ubezpieczyciel może wydać decyzję o tzw. szkodzie całkowitej. Oznacza to, że koszt naprawy prawdopodobnie przekroczy wartość pojazdu sprzed zdarzenia.

Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez policję.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Środowisko piłkarskie żegna Sławka. „Takiego pełnego uśmiechu go zapamiętamy”
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hahah
3 miesięcy temu

skonczyly sie piniadze na leasing wiec trzeba bylo zrobic szkode calkowita a GAP wyplaci wplacone pieniazki. Słabo to wyglada. nawet kół nie skrecił !! ło Panie musisz sie jeszcze wiele nauczyc ;)))

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by hahah
Obserwator
3 miesięcy temu

Wioski oczywiste drzewa nie są z gumy a nawet najdroższe auta nie są nie zniszczalne i pytanie bez odpowiedzi czy strata dużej sumy pieniędzy jak mocno zaboli wlasciela

BMW
odpowiada  Obserwator
3 miesięcy temu

Durny, ubezpieczenie wydało decyzję o szkodzie całkowitej, także może nie naprawiać i wymienić na nowy

....
3 miesięcy temu

Pech 13. w piątek. Nowe BMW zakończyło żywot….. taki tytuł !Znowu nie tytuł :Powraca temat badań kierowców” – bo 40 lat to nie Senior !

I kogo ( w jakim wieku ) WRESZCIE by trzeba badać !!!

bolo
3 miesięcy temu

macie te nowoczesne systemy, mozna myslec że auto samo umie jechać a droche drogi w lesie i drzewa ominąć nie nada

Mhm
odpowiada  bolo
3 miesięcy temu

Przecież widać że to ewidentnie wyłudzenie i specjalnie wjechanie w drzewo pewnie już nie chciało sie płacić rat za leasing to trzeba było rozbić by wydębić odszkodowanie

ono
3 miesięcy temu

leśne jagodzianki ???

Zosia
3 miesięcy temu

BMW +szybkość + brak umiejętności jazdy= wypadki

Sigma z miasta sulmierzyce
3 miesięcy temu

Wszystkich trzeba uczyć jazdy trochę popada i już nie potrafią jeździć

Antoni
odpowiada  Sigma z miasta sulmierzyce
3 miesięcy temu

Ba, tylko jak, gdy nikt nie chce poprawnie jeździć

Przedstaw się*
3 miesięcy temu

to jest to bmw, którym kierowca nie potrafi parkować?

Aqq
3 miesięcy temu

Handlarze już zacierają ręce 🙂 Ta bawarka wróci niebawem na drogi i to jako bezwypadkowa

śmiech
3 miesięcy temu

cwaniaczek z bmw

Jan od Wody
odpowiada  śmiech
3 miesięcy temu

….napisał cwaniaczek w podartych gaciach ze „słoneczkiem polsatu” z przodu na nich, z niewietrzonego od lata, śmierdzącego pokoju. PS. Umyj nogi.

19
0
Napisz co o tym sądziszx