Z ronda wpadł do ogródka. Były też tajemnicze znaleziska (ZDJĘCIA)

To mogłoby być zakończenie sensacyjnego filmu akcji, ale wydarzyło się naprawdę. Kilka minut po północy spokojną miejscowością wstrząsnął huk – na skrzyżowaniu ulic Ostrowskiej i Szkolnej w Gorzycach Wielkich doszło do niecodziennego i niebezpiecznego incydentu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że rozpędzona Skoda sunęła ulicą Ostrowską z dużą prędkością. Gdy nagle przed kierowcą pojawiło się rondo, wszystko wskazuje na to, że został kompletnie zaskoczony. Gwałtowny skręt, utrata panowania nad kierownicą i dramatyczne zakończenie – auto wypadło z drogi, przebiło ogrodzenie jednej z posesji i zakończyło swoją szaleńczą jazdę… w przydomowym ogródku.

Jednak to, co wydarzyło się później, budzi jeszcze większe emocje. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, wnętrze roztrzaskanego pojazdu było… puste. Kierowca zniknął. Najprawdopodobniej porzucił auto i oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia.

Wtedy sprawy przybrały jeszcze bardziej zagadkowy obrót. W środku wraku odnaleziono dwa rodzaje przedmiotów, które natychmiast zwróciły uwagę służb. Jeden z nich do złudzenia przypominał broń. Drugi – plik banknotów, które mogły zostać wydrukowane… na zwykłej drukarce.

Trwa intensywne śledztwo mające na celu ustalenie tożsamości kierowcy oraz pochodzenia tajemniczych przedmiotów. Funkcjonariusze sprawdzają monitoring i prowadzą działania operacyjne.

Czy to tylko nieszczęśliwy wypadek po nocnej jeździe na granicy zdrowego rozsądku, czy element większej i mroczniejszej układanki? Czas pokaże. Na razie pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Sprawdź, co się dzieje od czwartku do niedzieli (14-17.08.2025)
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ZBIGNIEW ZIBI
1 miesiąc temu

spokojna miejscowość, a tam tylko taxówki się kręcą z facetami co tam jeżdzą na bombanie

Słoń bombalski
odpowiada  ZBIGNIEW ZIBI
1 miesiąc temu

Teraz coraz gorzej bombaniem. Polikwidowali agencje towarzyskie. Trzeba sie indywidualnie umawiać na portalach. Jednak czasami trzeba szybko sprawe załatwić zatem pytam gdzie tam można odpłatnie bombać.

Mariusz
1 miesiąc temu

Hahah Mati vel.Kasztan z Gorzyc z podj**mi jechał sesję zrobić na insta 😂 tyle mu zostało 😂 a może to Dzik był w sumie też już zostały mu tylko pod…y 😂 i pokoik u żony w domu 😂

Sąsiad
1 miesiąc temu

A gdzie skradziona kosiarka z miodowej

Krasnolud
odpowiada  Sąsiad
1 miesiąc temu

Ni ma ,kup se nowom , w łobi

Hubert z Wenecji
odpowiada  Sąsiad
1 miesiąc temu

W lombardzie. 😂

POStrów
1 miesiąc temu

A może to listonosz z emeryturą jechał

Roman
1 miesiąc temu

Powinna być za tego typu zdarzenia solidna kara
finansowa i zabranie prawa jazdy.
Dobrze, że nie wjechał nikomu jeszcze do pokoju.

Kiler
1 miesiąc temu

Lądowanie bez telemarku, dobrze, że przez okno do domu nie wjechał

Ela
1 miesiąc temu

Nad czym się zastanawiać? Albo po alko, albo po narko, albo juz dawno bez prawka, bo nikt normalny nie ucieka z miejsca zdarzenia, jeśli nie ma nic na sumieniu.

mieszkaniec
odpowiada  Ela
1 miesiąc temu

tylko Śmieć ucieka od odpowiedzialności za swoje czyny …

Socjal pogania socjal.
odpowiada  mieszkaniec
1 miesiąc temu

To tak jak Większość Polaków za 8 lat.

Uve
1 miesiąc temu

Prosta sprawa, gość napadł na kogoś, czymś co przypominało broń! No! To napadnięty dał mu coś co przypomina pieniądze

bc
odpowiada  Uve
1 miesiąc temu

😂

Będą donosy👌
1 miesiąc temu

Ostrowska policja nic nie robi a młodzież baaaardzo ale to baaaardzo szaleje autami. Policja powinna robić nagonki na tych przyszłych morderców i chwalić się tym w internecie.
A jak słyszę te auta z biegunką to rzygać mi się chce, co zmiana biegu to pierd.
To nie jest fajne ofermy to dramat 🤮

Krasnolud
odpowiada  Będą donosy👌
1 miesiąc temu

Sam jesteś dramat łofermo wyprowac się do buszu najlepiej, na lotniczą to ty często chodzisz napewno,bahorow to też napewno jest trochę i nerwy siadają jeszcze do tego kasa bubu

Edward
1 miesiąc temu

Cepów nie brakuje.

18
0
Napisz co o tym sądziszx