OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Trwa obława za kierowcą BMW!

Trwa obława za kierowcą BMW!

Chwilę przed godziną 13 rozpoczął się pościg za granatowym BMW, którego kierowca zignorował sygnały dawane przez funkcjonariuszy z drogówki. Ostatecznie auto porzucił w lesie przy trasie Ostrów Wielkopolski – Odolanów.

Ze wstępnych informacji wynika, że młody ostrowianin postanowił zignorować sygnały dawane przez policję. Kiedy ci utrzymywali uciekający pojazd w zasięgu wzroku, kierowca BMW postanowił zatrzymać się i pobiec w las. Z naszych informacji wynika, że w aucie był jeszcze drugi młody mężczyzna.

Pojazd został zabezpieczony, a poszukiwania kierowcy wciąż trwają. Obecnie uciekanie autem traktowane jest jako przestępstwo.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
40 komentarzy
Gargus
2 lat temu

Miałem taką . Potem e 60. To jest prestiż w Ostrowie

Braun za murem
odpowiada  Gargus
2 lat temu

Prestiż? Chyba wśród innych twoich kolegów kmxxxków osiedlowych.

Orbit
odpowiada  Gargus
2 lat temu

Jak byś miał to byś się nie chwalił. Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, tak jak ty niedowartościowany dziadzie.

Ksiądz
odpowiada  Orbit
2 lat temu

Dużo zazdrości BMW i potem się mści.bo kłuje w oczy jak.jedzie a ty na fotkach

Przedstaw sie. Ch.
odpowiada  Orbit
2 lat temu

Dziadu jak juz. Flejoo…

Kabanos
2 lat temu

Nie złapią Rysia.

sasquad
2 lat temu

Kolejny ćpun z prochami i za kółkiem?

Andrzej że sulmierzyc
2 lat temu

Albo pseudo kmxxxki co mieli jeden gram i wielcy dilerzy albo oszczane ukry

Wielki Chłop
2 lat temu

Pewnie to byli gangsterzy spod Ostrowskich wiosek.

Mieszkaniec
odpowiada  Wielki Chłop
2 lat temu

Raczej takie cykory to mieszkańcy łostrowa

DRON
odpowiada  Wielki Chłop
2 lat temu

A ty BURAS z miasta ,cienki Bolku

😱 kondziu s line
odpowiada  Wielki Chłop
2 lat temu

Pewnie zakazy ma i teraz by siedział sebix

Sprintzła
2 lat temu

Pewnie za niewinność zwiali.

Uwe
2 lat temu

Chłop w szoku

D.R
2 lat temu

Guma gaz i wąskie drzwi tak potraktować takich typów

lkfh
2 lat temu

bmw 🙂 …dopxxxdolić im porządnie i finał

Ktos
2 lat temu

2.0 diesel i myślał że ucieknie ? 🤣🤣🤣

MacGyver
odpowiada  Ktos
2 lat temu

Dobry kierowca na bocznych uliczkach ucieknie a na prostej trasie już ciężej.

***** *** i konfederussię
odpowiada  MacGyver
2 lat temu

Dobry kierowca nie ucieka przed policją tylko co najwyżej niedojrzały dzidziuś.

Hhuuu
odpowiada  ***** *** i konfederussię
2 lat temu

Glxxi slugus jesteś

DRON
odpowiada  Ktos
2 lat temu

Diesel to z ciebie ,pod maską, przepuszcza uszczelka pod głowicą wypalone gary

xx
odpowiada  Ktos
2 lat temu

uciekał całkiem sprawnie…

Ciapaty
odpowiada  Ktos
2 lat temu

Bo uciekać trza jeszcze umieć to nie jest tak jak tobie się wydaje

40
0
Napisz co o tym sądziszx
×