Nie żyje młody mężczyzna. Pobili go na imprezie❗(aktualizacja 2)

Udostępnij
Tweet

Podczas nocnej imprezy doszło do brutalnego pobicia młodego mężczyzny. 25-latka znaleziono pod płotem dyskoteki we Wtórku.

Po przewiezieniu do szpitala trwała walka o jego życie. Niestety zmarł. To mieszkaniec Kalisza. Ostrowska policja zatrzymała pierwsze osoby.

Do zdarzenia doszło o godzinie 1 w nocy.

Aktualizacja
Docierają pierwsze informacje, że podejrzanymi o udział w skopaniu są chłopacy z Wielowsi, Ołoboku, Masanowa.

Aktualizacja 2
Policja na ten moment zatrzymała 6 osób. Większość to nieletni, dlatego o sprawie zostanie poinformowany sąd rodzinny. Z ustaleń śledczych wynika, że doszło do awantury pomiędzy młodymi ludźmi z powiatu kaliskiego i ostrowskiego i wtedy doszło też do pobicia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie "nauki jazdy" oraz firmy ochroniarskiej
Subskrybuj
Powiadom o
180 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
DRON
25 dni temu

Do pierdla ale za nie moją kasę , stary niech płaci ,jak go tak wychował 14 letni to ELEMENTARZ w łapę i WRYJA OD STAREGO

Człowiek
25 dni temu

Największy spęd pseudo dyskoteka ,jeden wielki burdel dla nastolatków , z pobliskich wsi

Marcin
25 dni temu

Tak się nazywają osoby które zabiły człowieka? Mordercy, tak właśnie mordercy.

Gosia
25 dni temu

Ale dyskoteka ma wystawione opinie…same negatywne pod względem ochrony. Aż się wierzyć nie chce, że zamiast pilnować bezpieczeństwa oni sami patrzą dać w py.. Tak wynika z tych wszystkich komentarzy.

Djhdhjee
26 dni temu

Ja już wiem jak to jest w takich spelunach. Ochrona to same umięśnione głąby, które same by najchętniej komuś dały po ryju. Czują się jak bogowie.

Ja
26 dni temu

Nie rozumiem dlaczego pod tymi artykułami jest wstawianie oświadczenie z Magnesu.. To co oni piszą to jedne wielkie kłamstwo.. Powinni zamknąć ten burdel.. A rodzice powinni trochę pomyśleć i zareagować gdzie bawią się ich dzieci.. Gdzie w ogóle nie powinni być wpuszczani, ale dla Magnesu liczy się sztuka.. A te buraki które są ochroniarzami to jedna wielka porażka

Franio
26 dni temu

A co sie dzieje z tymi co pobili śmiertelnie w Nowych Skalmierzycach obok dworca chlopaka?? Kilkanaście lat temu to bylo, pewnie juz na wolności… Tez bylo kilku na jednego

smok
26 dni temu

Róbta co chceta i żryjcie pizze, szczyle, pie…..e.

Niemojewski
26 dni temu

Może czas zamknąć ten burdel

Mieszkaniec.
odpowiada  Niemojewski
25 dni temu

Będą podjęte działania. Najwyższy czas!

180
0
Napisz co o tym sądziszx