OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Nie żyje kolejny motocyklista. Sprawca mocno pijany (ZDJĘCIA, z REGIONU)

Nie żyje kolejny motocyklista. Sprawca mocno pijany (ZDJĘCIA, z REGIONU)

Kolejny motocyklista stracił życie podczas jazdy jednośladem. Ustalenia śledczych wskazują, że kierowca samochodu osobowego marki volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się ze skuterem. 70-latek odniósł zbyt mocne obrażenia ciała.

35-latek z samochodu wydmuchał na alkomacie 2,9 promila alkoholu we krwi. Dodatkowo miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Do wypadku doszło w Błaszkach, tuż za granicą z powiatem kaliskim.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła nagle na targowisku
39 komentarzy
Doda
2 lat temu

Ciekawe czy kierowca passata pójdzie siedzieć za spowodowanie śmiertelnego potrącenia?

Macanos
odpowiada  Doda
2 lat temu

Nie za tego rządu .

jhyf
2 lat temu

na głupotę brak słów…

Andre
2 lat temu

Mam nadzieję,że dostanie 20lat

Tropek
2 lat temu

a kierowca wolny…. zabrac prawo jazdy niech siedzi….

Haiti
2 lat temu

Tych pijanych kierowców wszystkich wysylac na wojne, na front.

Zenon
2 lat temu

Jeszcze za małe kary i to są skutki tego

PL
2 lat temu

Skuter to nie motocykl więć w tym wypadku nie zginął motocyklista.

Justyna
odpowiada  PL
2 lat temu

Chyba to był motorowerzysta.

ROLNIk
2 lat temu

Gnojka do paki

grrrr
2 lat temu

kiedy wkoncu policja wezmie sie za tych pijakow !!!! przeciez jezdzi ich cala masa !!!

Macanos
odpowiada  grrrr
2 lat temu

Po wyborach .

A może rowerzysta
2 lat temu

To nie był motocyklista!! Tylko motorowerzysta !! Znajomość języka polskiego i przepisów ruchu drogowego się klania, prędzej był rowerzystą niż motocyklistą

39
0
Napisz co o tym sądziszx
×