OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zdał prawko i tego samego dnia spowodował wypadek

Zdał prawko i tego samego dnia spowodował wypadek

Brak doświadczenia i rozkojarzenie mogły przyczynić się do wypadku z udziałem młodziutkiego kierowcy citroena. W środę wieczorem spowodował wypadek w miejscowości Sobótka na skrzyżowaniu z droga krajową nr 11.

Nastolatek w środę zdał egzamin na prawo jazdy. Z tego szczęścia wziął na pokład 4 pasażerów i popisał się… Jadąc od centrum Sobótki nie zauważył znaku STOP i wjechał citroenem na drogę krajową nr 11, nie ustępując pierwszeństwa oplowi jadącemu z Pleszewa na Ostrów.

Służby zostały poinformowane o godzinie 21.30.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  STAL S.A. alarmuje o przyszłość klubu. Czy zarząd zbyt wcześnie wydał pieniądze, których jeszcze nie miał?
26 komentarzy
VVO
2 lat temu

Auto uszkodzone z przodu,mogło dojść do zwarcia instalacji i pożaru a straż nawet nie rozłączyła akumulatora. Brawo dla strażaków

***** ***
2 lat temu

Ukarać nie młodego kierowcę a egzaminatora u którego zdawał egzamin. 🙂

Janek
2 lat temu

Takich gówniarzy jest więcej np biały mercedes gowniarz w okularkach na pasach stanął ani myślał ruszyć auto trzeba byli obejść gownarzeria się popisuja bo auta od rodziców a umiejętności i pokory WIELKIE ZERA

Geniu
2 lat temu

Ciekawi mnie czy to mieszkaniec okolicznych wiosek czy miastowy chłopczyk

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Geniu
Wolfgang Amadeusz Mozart
odpowiada  Geniu
2 lat temu

Tak to jest jak rodzice spełniają każdą zachciankę!!!!

Barbi
2 lat temu

Ewenement na skalę krajową 🤣🤣🤣🤣

Wolfgang Amadeusz Mozart
odpowiada  Barbi
2 lat temu

Myślę że takich asów jest więcej!!!!

Lech
2 lat temu

Ludzie powiadają że pierwsza samodzielna jazda zapada w pamięć…

Wolfgang Amadeusz Mozart
odpowiada  Lech
2 lat temu

Święte słowa!!!!!

Aaaaa
2 lat temu

Odebrać prawo jazdy i na ponowny egzamin!
Myślał gówniarz że ma parę godzin prawko to już można super jeździć!
Idiota!!!!

Marian
2 lat temu

Ale przecież jechał prosto… więc miał pierwszeństwo, a tu jakiś opel się w niego pakuje. Ech…
😉

Zioło
2 lat temu

Mistrz

Arnoldi
2 lat temu

szkoda zafiry

26
0
Napisz co o tym sądziszx
×