Mieszkańcy skarżą się na remont mostu

Udostępnij
Tweet

Remont mostu nad rzeką Ołobok powinien trwać. Zdaniem mieszkańców, prace nie są kontynuowane od piątku. Nawet dziś od rana do godzin popołudniowych nie pojawił się żaden z pracowników.

– Zaproponowany objazd przez Rąbczyn jest słabo oznakowany i dlatego postanowiliśmy postawić oznaczenia. Mieliśmy obiecane, że remont zakończy się szybciej niż był planowany, a w obecnej sytuacji, to termin nie będzie dotrzymany. – przekazuje mieszkanka.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Heniu
2 miesięcy temu

no kurde bedzie sie cos robić ?

leon
2 miesięcy temu

po prostu wybrali najtańszą ofertę. taki mostek powinien być zrobiony w maks. w dwa miesiące, półtora miesiąca na rozbiórkę starego i wylanie nowej podstawy, a potem gotowe przęsła ze zbrojonego betonu ( betard czy inne tego typu firmy robią takie rzeczy ). Ale przecież można zrobić po staremu, kuć, ściemniać, szalować, lać beton i czekać.
wina leży po stronie gościa, który wybrał taki sposób remontu mostu. Albo zacofany albo dostał w łapę. I tak to jest w Polsce. Cena to nie wszystko, nikt nie bierze pod uwagę czasu realizacji, utrudnień dla mieszkańców, mają to w dup- e, bo zawsze zasłonią się najniższą ofertą.

jondrula
2 miesięcy temu

Od tygodnia w urzędzie miejskim gratulacje , kwiaty od prezesów spółek i prezesów klubów sportowych . Wszyscy chcą większych pieniedzy od Beaty , bo poparli przecież……

69
0
Napisz co o tym sądziszx