Naga prawda o nowym radnym. Kto popiera Paducha?

W nowej radzie miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego znalazł się 28-letni Sławoj Żelanowski, który poza oficjalnym kontem, prowadził także drugie, prywatne. Publikował na nim wulgarne wpisy, a jedno ze zdjęć ukazywało go w stroju Adama z raju. Na pytanie czy to jego mroczna strona, odpowiedział, że robi wiele różnych rzeczy i nie wstydzi się publikacji swojej nagiej sylwetki, ale w między czasie usunął, bo pomyślał, że jednak ktoś może o to zapytać.

Sławoj Żelanowski to młody człowiek, który skomentował wynik wyborów we Wrocławiu, mieście gdzie Koalicja Obywatelska popiera prezydenta Jacka Sutryka. Sławoj Żelanowski, który startował z list tej samej partii napisał wprost „Jacek Sutryk wypi….j” (w oryginalnej pisowni wulgarne słowo było napisane w całości).

Dziś Sławoj Żelanowski wspierał Jakuba Paducha w kampanii prezydenckiej.

Na poniższych zrzutach wulgarne słowa i nagość została zasłonięta emotikonami przez redakcję.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

332 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
prostota
1 miesiąc temu

Wystarczy pokazać fujarę i pyk, jesteś radnym i przyjacielem prezydenta Ostrowa in spe.

Magda
1 miesiąc temu

Umówmy się, że ten portal to swoisty ściek, a przy okazji widać, że zrobią w nim wszystko żeby pomóc Klimek. Jeśli ktokolwiek miał jakiekolwiek złudzenia jak stronniczy to portal to chyba się już ich wyzbył. Zero wstydu, zero przyzwoitości, liczy się tylko…??? Jak taki jesteś chojrak to szukaj syfu po 2 stronie. I nie chodzi mi o stronę obyczajową. Szukanie tego typu haków na przecviwników politycznych jest poniżej pasa mały Kaziu w krótkich majteczkach.

Przedstaw się
odpowiada  Magda
1 miesiąc temu

ściek nie ściek, wywiad jest i własną opinię można sobie wyrobić.

KOT
odpowiada  Magda
1 miesiąc temu

Dokładnie !

donald benzyna PO 5
1 miesiąc temu

Tusk, to biedny człowiek, który jeszcze nie znalazł swojego miejsca na ziemi?

Echte Heimat
odpowiada  donald benzyna PO 5
1 miesiąc temu

A Berlin ?

Dario
1 miesiąc temu

Jak pani prezydent robiła sobie zdjęcia z Marlena Malag to jest dobrze. Nie wiem ile prawdy ale pani Malag często bywa w Urzędzie Miasta

Dla mnie
odpowiada  Dario
1 miesiąc temu

+ dla Klimek.

Maria
1 miesiąc temu

Cios poniżej pasa : ) I mówi wszystko o przeciwnikach politycznych!!! Jak nie masz argumentu to wyciąga się takie rzeczy. To teraz kolej na radnych od Pani Klimek, bo też jest dużo cukiereczków!!

Heheszek
1 miesiąc temu

No i wreszcie jakaś akcja rodem z brukowca. Ale to dobrze, bo o ile z Paduchem to ma tyle wspólnego co nic, o tyle lokalni politycy muszą się liczyć, że świętości nie ma. Już widzę, jak nerwowo przeglądają swoje konta społecznościowe i zastanawiają się kto co na kogo ma. Bo skoro wybiło jedno szambo, to tylko czekać jak wybije kolejne w innym obozie. Bo nie ma ludzi nie skakałabym, a my chcemy wiedzieć jak najwięcej: kto biega z gołym tyłkiem, kto z kim chleje, kto z kim i kiedy się spotyka, kto komu zleca za miejską kasę. Samo dobro.

hhe2
1 miesiąc temu

A czego się spodziewacie po Platformie Obywatelskiej?

W punkt
odpowiada  hhe2
1 miesiąc temu

100 % .

tad123
1 miesiąc temu

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na górze strony Jakub Paduch, wtedy okaże się jaka to szuja

Ja
odpowiada  tad123
1 miesiąc temu

tad123- podpisz się, wpiszemy Cię w przeglądarkę albo zajrzymy do pamięci, zawsze się coś znajdzie, każdy ” święty” udaje świętego, gdy pisze jako anonim

Ste
odpowiada  Ja
1 miesiąc temu

ale tu jest różnica bo Zaduch na prezydenta startuje, musi mieć nieposzlakowaną opinię. Nie pisz tak bezmyślnie, litości.

Antoni ekspert
1 miesiąc temu

To jest prawdziwy kandydat dzisiejszej młodzieży

xd
odpowiada  Antoni ekspert
1 miesiąc temu

nie , prawdziwa mlodziez trzyma sie z dala od tego bagna

Gość nic do zaoferowania nie ma nawet rozumu
1 miesiąc temu

Obsceniczny typ nie ma z tym problemu…
Problem jest gdy pojawia się w przestrzeni publicznej, może na placach zabaw dla dzieci niech się obnaża, co za łeb. Na forach dla kochających inaczej niech szuka poklasku.

332
0
Napisz co o tym sądziszx