OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Naga prawda o nowym radnym. Kto popiera Paducha?

Naga prawda o nowym radnym. Kto popiera Paducha?

W nowej radzie miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego znalazł się 28-letni Sławoj Żelanowski, który poza oficjalnym kontem, prowadził także drugie, prywatne. Publikował na nim wulgarne wpisy, a jedno ze zdjęć ukazywało go w stroju Adama z raju. Na pytanie czy to jego mroczna strona, odpowiedział, że robi wiele różnych rzeczy i nie wstydzi się publikacji swojej nagiej sylwetki, ale w między czasie usunął, bo pomyślał, że jednak ktoś może o to zapytać.

Sławoj Żelanowski to młody człowiek, który skomentował wynik wyborów we Wrocławiu, mieście gdzie Koalicja Obywatelska popiera prezydenta Jacka Sutryka. Sławoj Żelanowski, który startował z list tej samej partii napisał wprost „Jacek Sutryk wypi….j” (w oryginalnej pisowni wulgarne słowo było napisane w całości).

Dziś Sławoj Żelanowski wspierał Jakuba Paducha w kampanii prezydenckiej.

Na poniższych zrzutach wulgarne słowa i nagość została zasłonięta emotikonami przez redakcję.

 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Pożar przy McDrive (ZDJĘCIA)
332 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pisiorkowski Wojtek
2 lat temu

kiedy konferencja PO będzie

***** ***
odpowiada  pisiorkowski Wojtek
2 lat temu

Dwa dni po pogrzebie pis

Ha ha
odpowiada  ***** ***
2 lat temu

Czyli NIGDY.

Xxx
odpowiada  pisiorkowski Wojtek
2 lat temu

Gdy komitet Pani Klimek intelektualnie nadrobi zaległości.

Alterego
2 lat temu

Platforma, jako obca agentura w Polsce, która swych mocodawców ma w Berlinie, powinna jak najszybciej zostać zdecydowana!! Elektorat platformy to ixxoci, którym hasłem przewodnim jest 8 gwiazdek i to tyle jeśli chodzi o ich poziom inteligencji

Xxx
odpowiada  Alterego
2 lat temu

Inteligencja – zdolność do abstrakcyjnego postrzegania.

barbarossa
odpowiada  Alterego
2 lat temu

Ale na co ta platforma ma się zdecydować? Wyjasnij.

leon
2 lat temu

Ale to nie sławoj kandyduje na prezydenta tylko Paduch. Jarka popierają takie tuzy elokwencji jak : Czarnek, bombowy Macierewicz czy sławna Pawłowicz. Może Paduch chce dorównać prezesowi.

PRAWDA
odpowiada  leon
2 lat temu

NIGDY nie dorówna .Kukiz powiedział,” Kaczyński oddałby za Polskę życie, a Tusk sprzedał za czapkę śliwek.” Ten sam sort.

Koalicjant 13 wiadomo
2 lat temu

Pan Paduch niech dorośnie trochę.

Xxx
odpowiada  Koalicjant 13 wiadomo
2 lat temu

A Pani Klimek na emeryturę.

babcia Zosia
odpowiada  Koalicjant 13 wiadomo
2 lat temu

facet ma 35 lat i od dawna jest dorosły

war
odpowiada  babcia Zosia
2 lat temu

Naprawdę, po kolegach widać że nie.

Magda
2 lat temu

MR wpadłeś sam na ten pomysł żeby Klimkowej pomóc czy ktoś ci podpowiedział? Komu zależy na takich paszkwilach przed wyborami?

Xxx
odpowiada  Magda
2 lat temu

Pani Klimek to cała prawda o Pani Prezydent co jeszcze potrafi zrobić aby zostać na stołku.

Sprawidliwy
odpowiada  Magda
2 lat temu

Paszkwile? Czy prawdziwy przekaz ? potwierdzony zdjęciami i wulgarnymi wpisami „cudownego synka”. Przestańcie obwiniać za to Klimek. Żale do tych, którzy wystawili i popierali takiego bezwstydnego, dziwnego młodziana – do Paducha, który wisiał z nim na banerach, na szczęście oboje byli ubrani !

Koalicjant 13 wiadomo
2 lat temu

Tylko pani Beata Prezydentem Ostrowa

Koalicjant 13 wiadomo
2 lat temu

W Sejmie jest też młody zdolny z trzeciej drogi Gomoła wiecie kto to ? na pewno wiecie też młody zdolny ale do czego do ?

Eternity
2 lat temu

Dziś caly urząd z rozkazu carskiego lajkował komentarze nieprzychylne Jakubowi Paduchowi. Widać jak się tendencja odwróciła. Ten komentarz też zniknie?

jaki
odpowiada  Eternity
2 lat temu

Jak widać nie.

Nikt
2 lat temu

Wstydzić się powinni Ci co wybierają takich oszolomow

wiktor
2 lat temu

Oni się rupotają?

moralista
odpowiada  wiktor
2 lat temu

Paduch ma żonę

Pedę
odpowiada  wiktor
2 lat temu

A jakże! Aż kichy pękają🤣

332
0
Napisz co o tym sądziszx