Katowali 2-miesięczną Laurę

Powracamy do tematu małej Laury, która
niedługo po urodzeniu musiała walczyć o życie. Nie było to spowodowane wypadkiem, a świadomym działaniem rodziców maleństwa. Ostatecznie dziewczynka trafiła do szpitala z pękniętą czaszką.

Obecnie sąd wydłużył areszt dla rodziców Laury o kolejne 3 miesiące. W piątek wyrokiem sądu dożywotnio pozbawiono ich praw rodzicielskich.

Przypomnijmy, na przełomie roku 2023/2024 wówczas dwumiesięczna dziewczynka trafiła do szpitala z obrażeniami głowy. Jej rodzice, mieszkańcy Zosina, zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty i zostali aresztowani. 30-latkowi i 19-latce grozi od 3 do 20 lat pozbawienia wolności.

– Prokurator zarzucił im, że pomiędzy 27 października 2023 r. a 30 grudnia, działając wspólnie i w porozumieniu, znęcali się psychicznie i fizycznie nad nieporadną ze względu na swój wiek dwumiesięczną córeczką Laurą – powiedział prokurator Maciej Meler z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Dodał, że kobieta i mężczyzna wielokrotnie uderzali po głowie płaczące dziecko. Ponadto potrząsali, rzucali i podduszali dziewczynkę.

Dziecko doznało obrażeń ciała, które realnie zagrażały jego życiu. Obecnie, jak udało nam się dowiedzieć, dziewczynka wróciła do zdrowia. Sąd mając na względzie zaistniałe okoliczności postanowił przekazać dziecko pod opiekę pogotowia opiekuńczego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poważny wypadek z udziałem dostawcy jedzenia
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
😭😭😭😭
1 miesiąc temu

Chlanie ważniejsze a dziecko przeszkadza i 500+ zwyrodnialce takich to wykastrować żeby więcej dzieci nie mieli i pasożytów będziemy utrzymywać zamiast kasę na chorych ludzi dac

Lilu
1 miesiąc temu

Najgorsze jest to że teraz przez długie lata będziemy te śmieci utrzymywać, bo ich pobyt w więzieniu będzie kosztować. Odpady należy utylizować, przydałaby się ta spalarnia.

Czytający
1 miesiąc temu

Patola starego przywiązać do drzewa oblać miodem i zostawić latem w lesie niech mrówki i reszta robali go zjedzą będzie wrzeszczał i płakał a matkę podobnie tylko jej między nogi kawałek listewki kółeczka położyć robaczki same będę wiedział co zrobić z takimi rodzicami przepraszam nawet nie wiem dlaczego nazwałem ich rodzicami zwykłe bydło

DRON
1 miesiąc temu

Zapraszam tych zwyrodnialców na minutkę , wybiorą zakład na Limanowskiego jest wybór ale raczej zapraszam do krematorium o ile cię piec ogarnie

Egzekutor
1 miesiąc temu

Dać do celi z najgorszymi zakapiorami,sami ze sobą skończą i będzie święty spokój z zwyrodnialcami.

Seba
1 miesiąc temu

Oboje będą docenieni jak trasie do puchu pod celke

Jarek
1 miesiąc temu

Dlatego nie mogę być policjantem bo lbym bym odstrzelił odrazu

33
0
Napisz co o tym sądziszx