Nowy protest rolników. Tym razem uderzą w…

Okazuje się, że rolnicy z powiatu ostrowskiego nie dołączają się jednak do jutrzejszego protestu. Przedstawiciele środowisk rolniczych z organizacji „Rola Wielkopolska” opublikowali następującą zapowiedź. 

Tym razem zapowiedziano protesty przed biurami posłów i senatorów. „4 kwietnia spotykamy się pod biurami posłów i senatorów! Ostatnimi czasy sporo nam obiecano, ale my wiemy, że politycy wolą 2 razy obiecać niż raz zrobić, dlatego musimy wywrzeć presję na WSZYSTKICH tych, którzy mogą coś zmienić, dlatego zgłaszamy protesty pod biurami poselskimi 4 kwietnia od godziny 10.00 do 14.00. Pod biura jedziemy ciągnikami! Do posłów apelujemy, żeby tego dnia byli na miejscu i wyszli do protestujących rolników. Ostrzegamy, że lekceważenie nas, na pewno wam nie pomoże” – informują organizatorzy zrzeszeni w Rola Wielkopolski.

Z uaktualnionej mapy wynika, że najbliższy protest będzie w Kaliszu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje uczennica
Subskrybuj
Powiadom o

64 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Joasia z UM .
14 dni temu

Czy Beata Klimek odpowie na choćby jedno pytanie w trakcie debaty w Proarcie ??? bo słabiutko to wygląda. Chwalipięta –odpowiadająca poprzez wychwalanie swoich ostatnich 9 lat . ZERO odpowiedzi na pytania z debaty . D N O !!!!!

Stifler
14 dni temu

Gnojem obrzucac te poselskie burdele pogonić tą rudą prostytutke do Brukseli odkręcić to całe gówno,zresztą je,,,, c platwusow

Jaś Wędrowniczek
14 dni temu

Mam was już dosyć. Trzeba było tak protestować jak PiS rozmontowywał państwo i robił wam pod górkę. A teraz jak zaczyna być normalnie to robicie zadymy razem z przystawkami PiSu. Już nie będę patrzeć czy towar jest polski czy nie. Będę kupować tam gdzie jest taniej. A wy żryjcie sami to co wyprodukujecie. Porządni rolnicy nie chcą już z wami protestowac to przyłączacie leśników co wycięli całe połacie lasów żeby sprzedać do Chin i myśliwych którzy nigdy wam nie pomagali. Wręcz przeciwnie. Solidarność z Dudą na czele i górników żeby rozpierduchy robili. Precz!

kosi
odpowiada  Jaś Wędrowniczek
14 dni temu

żryj żarcie z krainyU 404.

Eeeeeech
odpowiada  Jaś Wędrowniczek
13 dni temu

CO teraz zaczyna być „normalnie” . Wałki na VAT ? Bezrobocie wraca . Raj dla złodziei ?

Tom
odpowiada  Eeeeeech
13 dni temu

Koniec dyktatury lumpenproletariatu po prostu.

Lexus
14 dni temu

Obornik pod dom POpaprańców ryżego jest tu taka menda Urbaniaka

Zetor
odpowiada  Lexus
14 dni temu

Pod Beci dom też by się przydało wyj#bać przyczepę obornika. Zasłużyła ona na naturalne zapachy ,, kokoszanel ”

Ofs
14 dni temu

Jak tak czytam te komentarze to wychodzi, że i tak źle i taki protest nie dobry, że na wawę. Wawa już była 2x i widać, ze politycy i ” nieznani” sie dołaczyli, a wszystko szło na konto rolnika, żeby go oczernić. Dlaczego tamci mieszkańcy mają cały czas cierpieć? Przecież teraz tam miastowi miastowych beda wkurzac, taxi bedzie teraz BLOKOWAĆ DROGI JAKBY NIE MOGLI CZEGOŚ INNEGO WYMYŚLIĆ. .

Marek
odpowiada  Ofs
14 dni temu

Do warszawy ma jechać każdy rolnik. Mogą otoczyć ten burdel okrągły i tych 460 pajacy zdechnie z głodu w obie przed rolnikami. W Polsce nie ma tyle milicji i wojska aby ogarnęła tą ilość rolników.

Ben
14 dni temu

Za ostrzeżenie jest artykuł.
Olał bym Totalnie tych nierobów. Rolnicy to nygusy. Największe na świecie.
Ja w 5dni wyrobiony. A rolnik w 7 nie ogarnia

Grego
14 dni temu

To nie rolnicy protestują tylko kmxxty biznesmeni którym ciągle źle i mało! Unia zła i niedobra ale kasę brać to ok! Biedny rolnik zapier… w polu i nie tylko, nie ma czasu i kasy na protesty!

Tom
odpowiada  Grego
13 dni temu

Bo to jest protest obszarników a nie zwykłych rolników. Ciągle im malo. Niech zaczną wreszcie płacić podatki i zus a nie jakieś śmieszne ryczałty i KRUS. A jak sie nie podoba rolnictwo to mogą sprzedać gospodarki i isc do fabryk

DO PŁA TY
14 dni temu

Rolniki , trochę godności. Porzućcie te dopłaty od tych skurxxxynów, miejcie honor, idźcie do pracy, prawdziwej pracy.

Andrzej
14 dni temu

Widać ostrowskim rolnikom odwagi brakuje jechać pod biura poselskie

wlkp
14 dni temu

To już nie są protesty rolników tylko zadymy na zamówienie pisowskich bojówek z solidarności

Ja
odpowiada  wlkp
14 dni temu

Spokojnie do wyborów mieszkańcy wyrrzymamy. Znowu Pis przegra i bedzie cisza.

Pawlok
odpowiada  wlkp
14 dni temu

Solidarność jest pełowska przecież

64
0
Napisz co o tym sądziszx