OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Spektakularnie wyleciał od strony wiaduktu krotoszyńskiego

Spektakularnie wyleciał od strony wiaduktu krotoszyńskiego

Dużą nierozwagą – delikatnie rzecz ujmując – wykazał się, nieznany jeszcze, kierowca mercedesa. Z soboty na niedzielę jechał od strony wiaduktu krotoszyńskiego.

Prędkość musiała być bardzo duża. Na wyjściu z łuku pojazd wyniosło na prawą stronę, gdzie skosił dwie żółte barierki oddzielające chodnik. Później jadąc chodnikiem zmieścił się pod drogowskazem. W tym miejscu stracił oba lusterka.

Kawałek dalej prawym kołem wjechał w pionowy znak. Tu nadal się nie zatrzymał. Od tego miejsca prowadził już ślad uszkodzonego prawego koła. Kierowca przejechał przy salonie samochodowym i dojechał na parking pobliskiego marketu. Tam zostawił auto i oddalił się.

Policja została powiadomiona później przez osobę postronną. Policjanci wykonali dokumentację i próbują ustalić kto kierował mercedesem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
46 komentarzy
Młody człowiek
2 lat temu

Ciekawe co ten policjant mierzy i po co? Raczej nie widzę potrzeby mierzenia wysokości znaku … ahh ta nasza policja.. 😉

Przemyśl to
odpowiada  Młody człowiek
2 lat temu

Porównuje czy wysokość „uszkodzeń” na słupku zgadza się z wysokością uszkodzeń na samochodzie?

...
odpowiada  Przemyśl to
2 lat temu

nie tłumacz…

kulawy
2 lat temu

może banderowiec

Kierowca
2 lat temu

Już za niewskazanie kto jechał jest 8 000 dla właściciela.

Tarzan
2 lat temu

Znowu Osama bin Laden atakuje

Stop mafii sądowniczej
2 lat temu

N….. Dxxil uciekł z miejsca zdarzenia. To samo zrobi kiedy kogoś zabije.

Marian
2 lat temu

Gdyby na chodniku byli ludzie,to byłyby trupy. Taki ” kierowca” powinien dostać bardzo dotkliwą karę,żeby zapamiętał do końca życia.

CBŚ
2 lat temu

numery widoczne ! Niezgodne z praweem 😉

Zyg zag
odpowiada  CBŚ
2 lat temu

Numery niewidoczne są niezgodne z prawem. Wszyscy maja widoczne nr

AVE SATAN
odpowiada  CBŚ
2 lat temu

Numer rejestracyjny nie podlega pod RODO

POSejdon
odpowiada  CBŚ
2 lat temu

Numer rejestracyjny samochodu nie podlega ochronie wynikającej z prawa do prywatności, gdyż identyfikuje samochód, a nie osobę. Amen

Mario
odpowiada  POSejdon
2 lat temu

Całe życie zapiexxxlasz rowerem z koszykiem na bagażniku to ino patrz żeby Ci na chodniku nie zrobili zdjęcia jak do śmieci jedziesz😂😂😂😂

Do Mario
odpowiada  Mario
2 lat temu

Zmień lekarza albo leki.

Agaaa
odpowiada  Mario
2 lat temu

Nie porównuj innych do siebie.

ZK®️
odpowiada  CBŚ
2 lat temu

A jazda po chodniku jest zgodna z prawem?

Emeryt 70
2 lat temu

Musiał być w mocnym roztargnieniu że się oddalił jak sędzia co kasę zwinął z lady

Rysiu
2 lat temu

O ku… Moje auto!

obiektywnie
2 lat temu

Ale co tu jest do ustalania, jak tam wszędzie są kamery?!

Petarda bo kebsie
odpowiada  obiektywnie
2 lat temu

Już widzę jak ktoś w niedzielę przyjedzie do Fiata czy Lidla nagranie z kamer dać

Jan
odpowiada  Petarda bo kebsie
2 lat temu

Na Lotosie jest pełno kamer z każdej strony. A stacja jest czynna całą dobę…

Petarda bo kebsie
odpowiada  Jan
2 lat temu

Już nie ma Lotosu. PiS sprzedał go arabom i wszędzie robią MÓŁy

sasquad
odpowiada  Petarda bo kebsie
2 lat temu

A za chwilę to będzie Rosnieft

Stanislaw
odpowiada  Jan
2 lat temu

Dziadowska stacja omijać dalekim łukiem kiedyś tam się tankowalo przyjemniej nie polecam

46
0
Napisz co o tym sądziszx
×