Żadna z 5 osób nie przyznaje się do kierowania

Policjanci będą musieli wykorzystać bardziej zaawansowane czynności dochodzeniowo – śledcze w celu ustalenia która z 5 osób jadących peugeotem nim kierowała.

Do zdarzenia doszło po godzinie 1 w nocy w Wysocku Wielkim. Peugeot wjechał do rowu. Według kobiety, która widziała zdarzenie od kierowcy było czuć alkohol.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce wszyscy pasażerowie opuścili pojazd.

Domniemany kierowca nie przyznał się do prowadzenia pojazdu. Policja będzie dochodzić poprzez zebranie śladów biologicznych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Max
1 miesiąc temu

Dać każdemu po 30 tysięcy grzywny i od razu wskażą kto kierował,na wszystko jest sposób trzeba tylko pomyśleć a nie cackać się z gówniarzami.Tak beznadziejnego prawa karnego jak w Polsce to chyba nie ma w żadnym innym kraju unii europejskiej.Nie wiem czy na Zanzbarze ostrzejszego nie mają 😏

McJ
1 miesiąc temu

Sprawcy dowalić max mandat, a pozostałych pod paragraf o składaniu fałszywych zeznań. Prokurator będzie miał radochę, a budżet państwa zarobi na przygłupach.

Anatol
1 miesiąc temu

Ta piątka gówniarzy na pewno nie bierze testosteronu ani żadnych anaboli bo gdyby brali to wyciągnęli by rękami takie autko . To na pewno byli młodzi bo nie mieli siły wydobyć auto z rowu . 70 letni facet zdrowy w miarę jest silniejszy od 20 latka zniewieściałego karmionego mlekiem matki do 25 roku życia a utrzymywany do śmierci rodziców .

Przedstaw się
1 miesiąc temu

Ciekawe . Gdyby nie mieli samochodu czy jechaliby autobusem czy taksówką jeśli to była taka pilna potrzeba .

Macanos
1 miesiąc temu

30% kierujących powinno mieć odebrane prawo jazdy dożywotnio a drugie 30% na ponowny egzamin . Pozostałe 40 % powinno mieć przypominane z ambony co niedzielę ile było wypadków w tygodniu w całej Polsce .

Nadszyszkownik sztabowy
1 miesiąc temu

A w jakim celu oni podróżowali ? I czy dotarli do celu . Dotarli do celi.

Zomo
1 miesiąc temu

Poxxxanych ludzi nie zabraknie . Zawsze będzie taki sam procent.

Cudok
1 miesiąc temu

Takie są rowy i jeszcze ciemno jak w jelicie u Afroamerykanina. I jak tu nie wjechać do rowu tym bardziej że towarzystwo najebane i pojebane. Nie dziwię się

Agata
1 miesiąc temu

Wyobrażam sobie co działo się w tym samochodzie . W nocy 5 osób .

25
0
Napisz co o tym sądziszx